Поради щодо зменшення грудей

Жіночі груди, без сумніву, одна із самих привабливих частин тіла представниць прекрасної статі. І щоб не говорили, в першу чергу, про неймовірну красу і неповторність жіночого погляду, саме груди, найчастіше, привертають до себе увагу чоловіків. Однак часто можна почути питання: якими мають бути ідеальні груди?

umenshenie-grudiІснує думка, що жінка повинна мати пишні та красиві груди. Адже тільки такі — великі і об’ємні груди, здатні надати сексуальності і жіночності. Багато жінок, у яких маленькі груди, ночами не сплять, думаючи над тим, як же зробити їх більшими. У таких роздумах часто трапляється, що першим спадає на думку варіант з хірургічним втручанням. Інші готові спробувати народні рецепти. Головне — це зробити груди більшими, а як — це вже інше питання.

До речі, вас також може зацікавити эстетическая хирургия, за допомогою якої ви можете швидко та ефективно збільшити або зменшити груди до потрібного вам розміру.

Але є і безліч жінок, які є власницями великого бюста. Що їм тоді говорити? Як вони себе почувають з такою власною неповторністю? Чи горять вони бажанням випробувати на собі такий процес як зменшення грудей?

Великі груди, в першу чергу, надають певне навантаження на хребет. Це призводить до відчуттів неприємною болю в спині, а іноді і до різних захворювань (остеохондроз, сколіоз). Бюст великих розмірів також має вплив на роботу серця і, що важливо, судинної системи. У багатьох європейських країнах і в США дуже популярними є не тільки операції по збільшенню, а й по зменшенню грудей. Крім того, з плином часу впливає на стан грудей і вік.

Внаслідок цього, для всіх, хто турбується про своє здоров’я, рекомендуємо кілька корисних порад щодо зменшення грудей в домашніх умовах:

1. Фізичні вправи — вони включають комплексний підхід, який базується на почерговому навантаженні на плечовий пояс, область грудей і на спину. В результаті, можна значно зміцнити м’язи, а це посприяє виведенню непотрібного жирового прошарку з молочних залоз.

2. Косметичний догляд за грудьми включає застосування кремів з ліфтинг-ефектом, використання масажних олій, а також відновлювальний контрастний душ з поперемінним вплив холодної і гарячої води.

3. Дієта — за допомогою спеціально підібраної дієти можна не тільки схуднути, але і тим самим зменшити об’єм грудей.