Поради щодо вибору доглядової косметики

Нашій шкірі недостатньо власних ресурсів, щоб відновлюватися після негативних впливів. Захистити її від щоденного впливу різних чинників і нівелювати спричинену протягом дня шкоду дозволяє доглядова косметика. Головне — підібрати відповідні продукти.

Вибираємо виробника доглядової косметики

В останні роки особливою популярністю користуються бренди таких продуктів, як тоник +для лица, каталог продукції представлений на сайті магазину, куди можна перейти за посиланням.. Список досить великий. Увага заслуговує як азіатська, так і вітчизняна косметика фірм-виробників, які мають підтверджену репутацію. Детальніше ознайомитися з виробниками доглядової  косметики ви зможете на сайті https://magazin-kosmetiki-kapriz.ru/. У всіх продуктів є спільна риса — виробники поєднують традиційні рецепти з інноваційними технологіями. У складі зустрічаються нестандартні компоненти. Наприклад, бджолина отрута, равликову слиз, деревне вугілля.

Зрозуміло, не тільки азіатська косметика займає високі позиції в рейтингах. З люксових брендів увагу заслуговують швейцарський VALMONT, французькі CLARINS і SISLEY. У сегменті мас-маркет виділяється фінська компанія LUMENE.

Проводимо оцінку шкіри

Потрібен індивідуальний підхід. В першу чергу до уваги береться вік і тип старіння шкіри. Молодим дівчатам досить зволоження / живлення. Приблизно з 25-30 років до списку доглядової косметики слід додавати продукти, що попереджають передчасне старіння. Як тільки вікові ознаки стають помітнішими, переходять на омолоджуючу косметику:

  • з ліфтинг ефектом — якщо шкіра втрачає тонус, змінюється овал обличчя;
  • розгладжують — якщо дерма схильна до появи зморшок.

Наступний важливий момент — тип шкіри. Залежно від цього фактора вимоги до повсякденного догляду відрізняються:

  • жирна шкіра потребує засобів, які регулюють роботу сальних залоз і попереджуючих запалення;
  • суха дерма вимагає посиленого підживлення, до складу косметики зазвичай входять масла;
  • нормальній шкірі потрібен підтримуючий догляд.

Приймайте до уваги чутливість дерми. Якщо вона висока, потрібні дбайливий догляд і посилений захист.

Оцініть стан шкіри. Виробники випускають косметику з різними ефектами — заспокійливу, зволожуючу, живильну, регенеруючу. Є продукти, що надає комплексну дію.