Поради по підготовці до дня народження дітей 3 — 4 років

Дорослішаючи, дитина намагається проявляти свою самостійність. У три роки вона заявляє про себе, як про особу, у якої є свої позиції і бажання. Тому не дивно, що батьки хвилюються, коли приходить час святкувати день народження малюка. Трирічні діти чекають торжество з нетерпінням, адже вони прекрасно розуміють всю його суть.

0008590405T-1280x1024Природно, свято для дитини асоціюється з подарунками, іграми і великим тортом, на якому потрібно задувати свічки. Щоб не розчарувати малюка, до важливого дня слід підготуватися, при цьому враховувати всі бажання іменинника. Дитина охоче поділитися своїми уявленнями про майбутнє день народження. Тобто, по суті, вона перетворюється в активного учасника урочистості.

Для прикладу, дитині точно сподобається фруктовая пальма, як вишуканий та смачний десерт. Отримати таке на власний День народження — мрія будь-якої дитини.

Не обов’язково планувати веселощі в домашніх умовах. Є розважальні центри для дітей або кафе, де завжди готові запропонувати програму для подібних випадків. Але можна організувати свято і власними силами. Головне, щоб всі етапи заходу були продумані.

Якщо крім друзів іменинника запрошені і його рідні, не можна допускати, щоб діти були надані самі собі. А якщо торжество розраховане тільки на дітей, тоді слід пам’ятати про такі моменти:

1. З трирічною дитиною обов’язково повинен прийти один з батьків. Так малюк буде відчувати себе набагато спокійніше, а батьки іменинника зможуть зосередитися на проведенні дня народження.

Тим, кому вже є чотири рочки, можуть приходити без батьків. Але батьки повинні знати, коли зможуть свою дитину забрати додому.

2. Маленьким гостям сподобається тематична вечірка. Можна підібрати дитячі карнавальні костюми напрокат або обійтися деякими елементами — вушками на обідку і відповідним гримом. Але це підходить для трирічних дітлахів. Дітки старшого віку зрадіють участі в цьому маскараді.

3. Коли справа доходить до подарунків імениннику, багато діток можуть образитися через те, що все дарується одній дитині. Адже вони ще не розуміють сенсу такої дії. Свято може перетворитися в справжню битву за «скарби» з криками і плачем. Тому краще попередити батьків маленьких гостей, щоб вони складали подарунки в таємному місці, про яке дітлахи знати не будуть. Після свята іменинник спокійно розгляне всі подарунки, які йому піднесли.

З чотирирічними гостями таких проблем не буде. Навпаки, вручення подарунків цілком можна перетворити в урочисту церемонію.