Поради красуням у виборі тону помади

Ні для однієї жінки, яка на «ти» з декоративною косметикою, не стане відкриттям той фат, що одна і та ж помада на різних жінках може виглядати зовсім по-різному. І якщо є намір зробити собі ідеальний макіяж, перше, що необхідно вивчити і запам’ятати, який тон помади підходить саме вам. Адже саме від правильно обраного відтінку буде залежати образ в цілому.

collage4Перед тим, як познайомиться з основними секретами підбору помади, варто дізнатися, що одним легким рухом руки, можна відкоригувати зовнішність, забрати надлишок віку, додати пухлість губам або приховати інші вади. І все це допоможе зробити колір помади індивідуально підібраний для того чи іншого випадку.

Щоб помада працювала виключно на підкреслення переваг необхідно знати основні фактори, на які варто спиратися:

 
1. Особливості колірного пігменту шкіри жінки.
2. Колір очей.
3. Відтінок волосся на момент вибору помади.
4. Віковий період жінки.
5. Розмір і форма губ.

 
Це і є ті самі головні критерії, які будуть впливати на те, як помада буде виглядати на губах.

Якщо вибирати помаду відповідно до кольоротипу і відповідно з відтінком волосся, то тут є кілька стандартних порад.
Для блондинок самим підходящим стане насичений відтінок рожевого. У відповідності з ситуацією і бажанням надати образу новизни, можна поєднувати цей тон зі сливовими або кораловими відтінками.

Рудоволосі красуні більше уваги повинні приділяти своїй індивідуальності, а продемонструвати її допоможуть коричневі, темно-рожеві і сливові кольори помади. Для тих, хто віддає перевагу насиченим кольорам можна поекспериментувати і вибрати теплий тон коралової помади.

А ось шатенок у виборі помади практично нічого не сковує. Відштовхуючись від ступеня смаглявості шкіри можна використовувати абсолютно різні відтінки помади. І практично всі вони будуть виглядати ідеально.

Дуже важливим фактором вважається і віковий період жінки. Але складнощів в даному випадку немає ніяких. Просто необхідно запам’ятати досить просту і доступну формулу. Чим менше років представниці прекрасної статі, тим світліший тон помади варто вибирати. Для молоденьких дівчат ідеальними вважаються ті помади, які практично збігається з натуральним кольором губ.