Поради із камасутри

Весь час займатись коханням в місіонерській позі згодом набридає партнерам. Експерименти з коханим партнером в ліжку дозволять вам дізнатись про нову гамму відчуттів. Ви відкриєте для себе нові смаки насолодження. Почніть урізноманітнювати своє сексуальне життя з простих поз. Спробуйте і не зможене зупинись. Це покращить вашу фізичну форму і самопочуття, зміцнить партнерські відносини.

Покращена місіонерська поза з підняттям

Дівчина лягає на спину, чоловік лягає на неї, переносячи вагу тіла на власні руки. Це стандартна поза, підкладіть подушку дівчині під сідниці — ви підкорите нову вершину задоволення. Такий простий нюанс зробить проникнення глибшим без додаткових зусиль партнерів. Головне — кут дії змінюється, завдяки чому партнеру легше дістатись до точки G. Коханці краще відчувають одне одного. Поза не принесе задоволення, якщо партнер здатен глибоко проникнути в звичайній позі.

Партнер позаду

Позиція із вершини чоловічих уподобань. Вона менше їх утомлює, вивільнює руки для тримання жіночого тіла, відкриває прекрасний вид на партнерку. Жінка стає навколішки та опускається на лікті. Чоловік стоїть позаду навколішках, проникає в жінку. Жінкам при цьому важливо бачити обличчя партнера, що робить позицію не надто знеособленою. Можна робити це перед дзеркалом.

А деяким жінкам, навпаки, подобається опустити лице в подушку та отримувати насолодження. Обговоріть з нею цей нюанс до початку статевого акту. Позиція покращує стимулювання точки G. Відчуття посилюються, якщо чоловік пестить груди партнерки, вкриває поцілунками чутливі ділянки тіла, пожимає руками її сідниці та допомагає рухатись в такт. Жінка може стимулювати клітор вільними руками чи з допомогою секс іграшок.

Наїзниця

Позиція для спортивних жінок. Підходить усім новоствореним парам. Чоловік лежить на спині, жінка розміщується зверху. В цій позиції лідирує жінка, але чоловік може їй допомагати. Партнерка обирає темп та глибину проникнення.

Чоловік пестить груди жінки, охоплює та направляє її сідниці, якщо бажає пришвидшити чи уповільнити темп. Партнерку збуджує, коли руки чоловіка знаходяться на її грудях. Нахиляючись вниз для поцілунку свого партнера, жінка посилює стимулювання клітору.

Ці прості позиції із Камасутри принесуть задоволення обом партнерам та підготують їх до складніших позицій.

Читайте цікавий блог на сайті та дізнавайтесь багато корисної інформації.