Поради господиням, які обов’язково допоможуть в домашніх клопотах

Багато молодих дівчат мріють про те, щоб стати хорошими господинями і без проблем справлятися з домашніми клопотами. Що ж, зробити це зовсім не так складно, особливо якщо знати, як! У даній статті ми зібрали корисні поради, які обов’язково вам допоможуть вирішити найрізноманітніші завдання. Давайте розглянемо їх більш детально.

1480647666_poleznye-sovety-hozyaykamІ так, нерідко буває, що сумка, яка довго лежала без діла віддає неприємним запахом. Звичайно, якщо туди покласти будь-які речі, то вони також будуть пахнути не дуже приємно. Для того, щоб з цією проблемою розібратися вам буде достатньо покласти в сумку один невикористаний пакетик чаю. Вже на наступний день неприємний запах буде повністю усунутий.

Також господині нерідко стикаються із засмічення в трубах. Дуже часто цю проблему можна вирішити досить просто. Все що потрібно зробити, це просто взяти звичайну харчову сіль, засипати її в трубу, а потім залити туди пару літрів окропу.

Ще однією проблемою з якою стикаються господині, є нагар на прасці. На жаль він легко здатний зіпсувати гарну і хорошу річ, а значить і миритися з ним не варто. Для того, щоб видалити нагар вам потрібно зробити суміш з нашатирного спирту й оцту в рівній пропорції. Потім необхідно взяти ганчірочку і гарненько вимочити її в розчині. З її допомогою ретельно потріть праску і дайте їй потім висохнути. Вже через десять — п’ятнадцять хвилин після даних маніпуляцій від нагару не залишиться і сліду.

Крім цього всі хороші господині варять вдома компот. Особливо часто, це робиться в літній період, коли фруктів і ягід можна взяти дуже багато. Так ось для того, щоб швидко остудити зварений компот, можна скористатися однією хитрістю. Налийте холодної води в каструлю, яка буде діаметром більше ніж та, в якій зварений компот, а потім поставте її туди і накрийте кришкою.

Також можна зробити самостійно відмінний освіжувач повітря. Після того, як у вас закінчаться парфуми, не варто викидати флакончик. Краще зніміть дозатор і залийте туди води, а потім вставте дві палички. Ваш будинок наповниться легким і приємним ароматом.