Поради для нареченої

Весілля — найщасливіший день у житті кожної жінки. Підготовка до цієї важливої ​​події протікає напружено. Помилка більшості наречених — звалити всі справи на себе.

prev_897_cropЦе робити абсолютно ні до чого. Такий підхід до справи швидко вас втомить. А організація весілля повинна приносити радість. Набагато краще буде перекласти частину справ на надійних людей.

Звичайно є такі речі, які наречена повинна зробити сама: купити весільне плаття, вибрати оформлення залу і стиль запрошень, допомогти нареченому з вибором обручок. Але зовсім не обов’язково підписувати запрошення самій. Можна попросити подругу допомогти із запрошеннями. Досить буде надати їй список запрошених на торжество. Ні до чого самій прикрашати батьківську квартиру. Знову ж покличте подруг. Вирізати сердечка, надувати кульки, малювати плакати, розвішувати гірлянди — робота нелегка. Одному тут просто не впоратися. А пляшка шампанського зробить цей процес веселим.

Вибір залу і складання меню краще надати мамам. Вони більш досвідчені. Так ваші гості точно не залишаться голодними.

Наречена не повинна піклуватися про організацію дівич-вечора — це обов’язок дружок. Наречена може все оплатити. Але придумати концепцію вечора, що робити, де розважатися і як все це організувати повинна головна дружка нареченої. Її також можна залучити до покупки весільного плаття і аксесуарів. Пам’ятайте, що крім усього іншого, головна дружка нареченої повинна при необхідності розправити плаття, поправити фату, допомогти із шлейфом. Під час урочистостей наречена не повинна про це турбуватися.

А викуп — це взагалі не турбота нареченої. Не бійтеся пустити в політ фантазію дружок. Так вийде веселіше. Єдине, що можна проконтролювати вже готовий сценарій. Ви краще знаєте, на що заради вас здатний ваш майбутній чоловік.

Про весільний кортеж повинен подбати наречений. Це його прерогатива. Він як чоловік краще розбирається в співвідношенні ціни і якості автомобілів. При цьому його може зацікавити цена Premiorri Viamaggiore — якісних шин для авто. Вибір тамади, музичного супроводу, фотографа та відеооператора краще надати «бувалим». В оголошенні можна написати все, що завгодно. І при особистій зустрічі теж важко розібратися в якості наданої послуги. Краще скористатися рекомендаціями друзів, які пройшли через це.

Обов’язково складіть список всіх необхідних справ і покупок. Так ви нічого не забудете.