Поради для молодих мам

У порадах для молодих мам немає неправильних. Між бестселерами з виховання дітей, доброзичливими родичами та друзями, і навіть незнайомцями на вулиці, існує безліч порад, які треба взяти до уваги. Просіювання величезної кількості інформації може стати складним завданням – як зрозуміти, до чиїх порад прислухатися, а чиїх (з повагою) знехтувати?

Оскільки ми дотримуємося думки, що чесні поради з виховання від справжніх мам – це один із найкращих ресурсів, ми попросили розумних, проникливих мам та експертів у галузі виховання поділитися своїми словами мудрості. Їхні коментарі змусили нас кивати на знак згоди, сміятися вголос і шукати ручку та папір, щоб зробити нотатки. А якщо вас наразі цікавлять ігри на гроші, то переходьте за посиланням.

unnamed (94) (1)Отже, без зайвих слів, шість справжніх мам про те, як орієнтуватися на ранніх етапах материнства, прислухатися до своїх інстинктів і розбиратися в усьому по ходу справи. Наприклад:

  • Не намагайтеся бути ідеальною мамою;
  • не нервуйте через дрібниці;
  • прислухайтеся до себе, а не до порад.

Робіть менше

Більшість мам у сучасній культурі вважають, що вони повинні бути зайняті і робити так багато для своїх дітей… Найбільше малюкам потрібна мама, яка присутня і усвідомлює себе, яка ніжна з собою і не зарозуміла. Ця присутність — те, що допомагає закріпити мозок дитини на все життя.

Це дійсно так, тому повторюйте собі це знову і знову. Вони не підуть до університету з соскою. Вони перестануть прокидатися тричі за ніч. Вони будуть їсти вилкою. Так що приймайте все як є і не намагайтеся квапити своїх малюків у будь-якому віці або на будь-якому етапі; озирнувшись назад, ви пошкодуєте, що цього не зробили.

Сприймайте своє тіло як нову суперсилу

На нас так сильно тиснуть, вимагаючи повернутися до свого тіла після народження дитини. Наші тіла не такі, як до народження дитини, і не повинні бути такими. Вони стали сильнішими. Необхідно, щоб кожна мама знала, що вона супержінка. Ви створили диво, і ваше тіло чудове. Давайте все ставимося до себе з більшою любов’ю, терпінням та співчуттям.

Не переживайте через дрібниці

Якщо ваша дитина впала вперше, швидше за все вам не доведеться відвідувати відділення невідкладної допомоги.

Знайдіть перспективу

Більшість побоювань, які можна помітити у батьків щодо своїх дітей (чи то в дитинстві, чи в підлітковому віці), на жаль, є проекцією їхньої власної невпевненості. Коли ми усвідомлюємо свої страхи і те, як часто ми нав’язуємо їх нашим дітям, це дозволяє нам відокремити себе і дійсно побачити та оцінити їх та отримати набагато більше задоволення від процесу. Нам треба вірити, що ця маленька людина розвивається саме так, як їй потрібно, а не за розкладом, який ми для нього склали.

Не бійтеся ігнорувати поради

Всі будуть давати вам поради, потрібні чи ні, коли ви збираєтеся завести дитину або у вас є новонароджений. Дуже цінно прислухатися до досвіду та поглядів інших, оскільки це може допомогти вам сформувати власну думку, але переконайтеся, що ви знаєте, що те, що підходить для деяких сімей, може не підійти для вашої. Дайте волю своєму материнському інстинкту та прислухайтеся до нього.

Повертайтеся до фізичних вправ у своєму власному темпі

Коли ви дозволили займатися спортом, це не означає, що ви повинні відразу ж повернутися в колишній темп. Для початку ставте перед собою невеликі, здійсненні та реалістичні фітнес-мети. І пам’ятайте, що важлива кожна дрібниця — чи це прогулянка з сім’єю або швидке тренування перед сном. А інформація на сайті galychyna.if.ua допоможе вам відпочивати між тренуваннями.

Сон

Спіть так, ніби ви не збираєтесь спати наступні три роки. Дозвольте людям допомогти вам. Якщо хтось пропонує принести їжу або доглянути за дитиною, щоб ви могли подрімати, швидше за все, він був на вашому місці. Не намагайтеся стати супержінкою. Ви вже нею є. Ви створили та народили дитину.

Довіряйте собі

У всіх ваших знайомих будуть поради та думки про те, як ви виховуєте свою дитину. Проте ви — єдиний справжній експерт за своєю дитиною і тому, що може знадобитися. Тому, коли ви відчуваєте, що хочете запитати про щось експерта, спочатку заспокойтеся і зверніться до свого власного відчуття того, що може відбуватися з вашим малюком, і як ви можете задовольнити його потреби.

Робіть багато фотографій

Ви ніколи не пошкодуєте, що у вас занадто багато фотографій ваших дітей. У міру зростання вашої дитини ви натикатиметеся на його (і ваші) фотографії, і вони будуть радувати вас. Коли ви переживаєте важкі часи, озираючись на дітей у дитинстві, ви також можете оцінити вік та стадію розвитку вашої дитини. Ці фотографії стануть вашим найціннішим майном.

Не намагайтеся бути ідеальною матір’ю

unnamed (95)Немає такого поняття, як ідеальна мати. Бути мамою — одне з найважчих звань, але одне з найкорисніших. Довіряйте своїм інстинктам і не судіть себе з соціальних мереж. Не будьте суворі до себе і не падайте духом, якщо у вас щось не виходить. Якщо ви впали, підніміться і спробуйте ще щось.