Поради батькам по вихованню дітей

Яке велике щастя тримати на руках плід вашої любові на який ви чекали 9 місяців. Весь світ разом з вами був в передчутті появи на світ ще одного дива. За час очікування ви потихеньку облаштовували свій будинок під потреби нового мешканця, змінюючи інтер’єр, свій раціон харчування і навіть позбавляючи себе від деяких звичок. У даній статті молодим батькам буде пропонуватися певна частина порад, які допоможуть правильно піклуватися про малюка і у виховному процесі.

3e8b4a152e1917c0b52feff0c493bd6bЧастіше гуляйте. Дитині, а також її батькам, необхідно якомога частіше перебувати на свіжому повітрі. Під час прогулянки організм насичується киснем, що буде причиною гарного самопочуття, сприяти зміцненню здоров’я і міцному сну. Також під час прогулянки в сонячний день з теплом сонячних променів дитина буде отримувати вітамін D, який є необхідним для росту і розвитку. У новонародженої дитини погана терморегуляція тіла, тому уважно стежте за тим, щоб дитина не перегрівалася і не переохолоджувалася.

Слухайте свій внутрішній голос. Це звучить досить банально, але коли ви вперше взяли на руки свого первістка, то напевно відчули, що означає материнський або ж батьківський інстинкт. Тільки сама дитина знає, що їй найбільше необхідно на даний момент часу, а ваша інтуїція допоможе вам зрозуміти те, чого хоче ваш малюк.

У дитячого плачу може бути кілька причин. Плач — це не тільки вираження свого капризу, але і можливість, за допомогою якої дитина вказує на те, що їй некомфортно на даний момент. В даному випадку завдання батьків — знайти і усунути причину цього дискомфорту. Причини плачу і криків дитини можуть бути різними. Найчастіше причиною плачу дитини може бути голод. Вирішення цього завдання найпростіше — нагодувати малюка. Якщо ж дитина відмовляється від їжі, але як і раніше плаче, то, можливо, причиною можуть служити болі в животі. Ви можете зробити легкий масаж, круговими рухами погладжуючи область живота. Якщо такий метод не допомагає усунути причини невдоволення малюка, то варто звернутися за допомогою до фахівця. Також в перші дні життя у дитини може бути ще не зміцніла нервова система, чутлива до зовнішніх подразників. Не варто перестаратися з гучними іграшками і яскравими кольорами. Після насиченого подіями дня нервова система може залишатися деякий час збудженої, що буде заважати дитині заснути. Від неможливості заснути дитина і буде плакати, просячи про допомогу.