Популярні напрямки в індустрії краси 2017-2018

Індустрія краси безперервно розвивається з появою нових технологій і технік. Давайте розглянемо основні тренди, які з’явилися в цьому році і будуть популярними в 2018.

Апаратна косметологія: майбутнє за лазерною терапієюАпаратна косметологія

Сьогодні апаратна косметологія розвивається найдинамічніше в сфері лазерів, тому що саме за допомогою лазерних методик можна отримати повне оновлення шкіри. Самі процедури з роками стають все менш травматичними. Лазерний промінь вдосконалюють і спеціалісту стає простіше його контролювати, а пацієнт відчуває все менше больових відчуттів.

Також сьогодні є популярним широкосмугове світло (BBL-терапія), яке впливає на клітини шкіри на генному рівні і відновлює активність генів, які зазнали вікових і патологічних змін. На сайті салону можна ознайомитися з повним переліком послуг, цін та описом процедур.

Мезотерапія: нові препараті для омолодження

МезеотерапіяМезотерапією називають косметологічну процедуру, яка полягає в ін’єкціях різноманітних препаратів для усунення конкретних проблем. Якщо використовувати креми і маски, то не вдається повністю розкрити дію компонентів, так як вони не здатні глубоко проникнути крізь шкіру.

Skin Nova Roll. Це мікроголчастий мезороллер. Пристрій створює безліч мікроканалів, через які препарат досягає мети. Використання роллера збільшує щільність і пружність шкіри на 40%. Мікропошкодження зникають вже через пару годин після сеансу.

Італійські коктейлі Skin B, Skin R, Skin L. Ці препарати об’єднали в собі амінокислоти і короткі ланцюжки гіалуронової кислоти. Завдяки цьому, процедура мезотерапії доповнилася реструктуризацією та ревіталізацією шкіри. Звідси і потрійний біостимулюючий ефект: регенерація тканин + ліфтинг + видиме оновлення шкірних покровів.

Mesoderm — препарати для омолодження У гамму високоякісних продуктів Mesoderm входять коктейлі з інноваційними формулами, а також дермароллер, мезонитки, апарати для фракційної мікроголчастої мезотерапії. Продукція підходить людям будь-якого віку з будь-якими естетичними проблемами.

Всі новинки в своїй практиці використовує салон Savanna.

Салони краси: мелірування та кератинове випрямлення

Сьогодні широко поширена проблема погіршення якості волосся. Пов’язано це з тим, що щодня ми переживаємо стреси, стикаємося з несприятливими факторами навколишнього середовища, не кажучи вже про фарбування. Тому набирає популярність такий метод відновлення, як кератинове випрямлення. Перемогти проблему виснаження запасу кератину дозволяє процедура збагачення волосся складом ідентичним натуральному фібрилярному білку.

У меліруванні волосся буде переважати ряд трендів. BROND — це багатобарвне фарбування в межах натуральної колірної гами. Багатоспектральність і гра кольору візуально збільшують об’єм волосся і роблять їх сяючими і насиченими енергією. Шатуш — це один з видів дбайливого освітлення волосся. Затемнені коріння і хаотично розташовані освітлені пасма створюють ефект природно вигорілого на сонці волосся. Омбре застосовується для того, щоб освіжити темноволосих красунь.