Популярні напрямки моди: гламур

Стиль гламур — один з найбільш обговорюваних модних напрямів. Гламурний стиль вітається не тільки в одязі, але і в способі життя. Сильний вплив світу моди і стилю на людей неможливо заперечувати. Не варто так сильно гнатися за останніми модними тенденціями, досить створити свій універсальний неповторний стиль в одязі і не тільки.

 
glamorous-holiday-style-2Стиль гламур в одязі

Історія появи стилю гламур в одязі датується ХІХ століттям, з появою всесвітньо відомих зараз романів про світських дам і кавалерів. В першу чергу такий стиль поєднував у собі всю розкіш і манери придворних жінок.

Сьогодні цей модний напрям має свої деякі зміни.

Не новим відкриттям є те, що стиль гламур уже який рік поспіль займає лідируючі, почесні позиції в модному хіт-параді. Одяг в такому стилі відмінно підкреслює всю природну красу і жіночу сексуальність.

Гламурний стиль — це брендовий одяг, що відноситься до колекцій модельєрів зі світовим ім’ям.

Стиль гламур вимагає носіння суконь з глибокими вирізами, а також передбачає короткі спідниці. Сукні в такому стилі підкреслюють красу довгих ніжок і осину талію своїх власниць.

Що стосується кольорів в одязі, то вітається яскрава, насичена колірна гама, але самим трендовим як і раніше залишається рожевий колір, який займає лідируючі місця.

Підбирати одяг в такому стилі слід акуратно, щоб не переборщити і не виглядати занадто вульгарною.

Хутро завжди був є популярним в гламурному стилі, а також і  гламурні головні убори і рукавички.

Створюючи гламурний образ, для початку треба придбати дуже важливу річ — сукню. Саме яскрава та оригінальна сукня додасть дівчині впевненості в собі. Доповненням образу є взуття обов’язково на високих підборах. Є таке правило — немає каблуків, відповідно, немає і гламуру.

Крім суконь гламурний образ можуть доповнити оригінальні топи з відкритими плечима і спиною, модний жакет, штани. Звичайно, як і будь-який інший стиль, він швидко реагує на новинки в модному світі, постійно оновлюючись.

Бути гламурним — значить не тільки одягатися за останніми модним тенденціям, але і мати доглянутий зовнішній вигляд та підтягнуту фігуру.