Популярні ляльки для дівчаток

Жодна дівчинка не уявляє своє життя без ляльок. Творці цих чудових іграшок, постійно радують дітей новими ляльками. У цій статті ви дізнаєтеся про найпопулярніші ляльки, перед якими не встоїть жодна дівчинка.

 

Про ляльку Барбі

populiarnye-kucly-4
Цю ляльку створило подружжя Хендлер ще в сорокових роках. Вони навіть не підозрювали про те, що створять відому на весь світ ляльку. Подружжя займалося лише створенням дерев’яних картинних рамок, із залишків дерева вирішили зробити меблі для ляльок. Через деякий час господиня бізнесу поїхала на відпочинок до Швейцарії і побачила в одному з магазинів ляльку, яку називали Лілі. Вона була досить красивою, але вульгарною, простіше кажучи, не призначеною для дитячих ігор. Але на відміну від інших ляльок вона була настільки незвичайної, що Рут вирішила створити таку ляльку для дівчаток, але тільки позбавлену вульгарності. І у неї це вийшло. І вже багато років дівчатка граються цієї красивою і гламурною лялькою і дуже хочуть бути схожі на неї.

Про ляльки Братц
Цим модним і гламурним лялькам критики пророкували повний провал. Але вони настільки сподобалися споживачеві, що їх творець просто озолотився. Ці ляльки настільки схожі з сучасними підлітками, що просто не могли не завоювати серця дітей. Їх стиль повністю продуманий і це не тільки відноситься до їх одягу, макіяжу і зовнішності, у них навіть упаковка оригінальна. Кожні три місяці гардероб у ляльок оновлюється, тому з ними нудьгувати не доведеться.
Про ляльки Вінкс і Монстр Хай
В основу створення ляльок Вінкс і Монстр Хай покладені анімешні персонажі. Але кожна з ляльок схожа на відомих нам голлівудських зірок. Кожна лялька має свій неповторний стиль, кожне вбрання деталізоване настільки добре, що відрізнити його від справжнього «зіркового» вбрання просто неможливо. У них поєднується краса, гламурність і оригінальність, втім, все, що необхідно сучасним дівчаткам.
Про ляльки Моксі
Ляльки схожі на команду Братц, але вони вищі і їх голови більші. Та й у порівнянні з першими в них не так багато гламуру. Вони хоч і модниці, але дуже скромні. Їх імідж це природність. До ляльок додається ще безліч атрибутів, таких як меблі, будиночки і вбрання.
Про ляльку Бебі Борн
Ця лялька схожа на справжнє немовля. Їй також, як і живій дитині потрібна ласка і турбота. У ляльки є всі необхідні атрибути для догляду за нею. Її можна годувати, купати і няньчитися з нею. В ляльку вбудована трубочка, завдяки якій, як і звичайна дитина, вона ходить на горщик, якщо її туди посадити. Покласти спати її можна вставивши в рот соску. Завдяки ляльці дитина навчитися розуміти, як необхідно доглядати за немовлям,  і що потрібно нести відповідальність за нього.