Попереду сесія, вчимося і працюємо

Щоб зайняти гідне місце в сучасному суспільстві або просто знайти гарну роботу, потрібно бути дипломованим фахівцем. Тому потреба в отриманні вищої освіти зростає з кожним роком. Безкоштовне бюджетне навчання не вміщає всіх бажаючих, звідси виникає необхідність мати гроші, щоб вчитися.

zaochnikУ цьому випадку на допомогу приходить заочне навчання, яке дає можливість не тільки навчатися, а й заробляти на свою освіту.

Воно, як правило, є двофазним, тобто два рази на рік, зазвичай взимку і влітку. Перша фаза включає в себе отримання бази знань, це установча сесія; друга — проводить перевірку освоєного матеріалу, це заліково -екзаменаційна сесія.

При цьому застосовуються єдині терміни здачі контрольних і курсових робіт для всіх студентів. Важливо знати, що якщо це ваша перша вища освіта, роботодавець зобов’язаний надавати вам навчальну відпустку з її оплатою (якщо оплата передбачена в трудовій угоді). Якщо ж друга або третя вища освіта, навчальна відпустка не надається.

До речі, на сайті www.up-study.net можна отримати всю необхідну інформацію про те, як стати студентом одного із вищих навчальних закладів Польщі.

Вища освіта заочно є процесом творчим, тому що фактично студент навчається самостійно, і тільки від нього залежить, наскільки глибоко осягає він досліджуваний предмет. У людей, що прагнуть стати висококваліфікованими фахівцями, в даний час під рукою клондайк інформації — це інтернет. Тут, а також в бібліотеках, книгарнях можна знайти матеріали для глибшого вивчення предмета, крім запропонованих викладачем джерел. На семінарах і лекціях під час сесії можна поділитися своїми знаннями або поповнити їх.

У заочників є унікальна можливість застосовувати набуті знання на практиці, а також просуватися по кар’єрній драбині вже в період навчання, підвищувати кваліфікацію, впроваджуючи отриману інформацію, а свої практичні знання використовувати в процесі навчання.

Попереду сесія, вчимося і працюємо, чекаємо її з нетерпінням. У студентському світі існує прислів’я: «Від сесії до сесії живуть студенти весело». Мається на увазі, що з приходом сесії наступають чорні дні.

Для заочників сесія — це чарівна пора, так як робочі будні змінюються на повні емоцій та приємних хвилювань дні. Це унікальна можливість відчути себе знову учнем і перейнятися студентським духом згуртованості, оптимізму і винахідливості.

Заочне навчання дає можливість людям будь-якого віку і достатку отримати знання і перспективи престижної роботи.

Навчання — світло, рух і розвиток. Життя не стоїть на місці, і ми йдемо разом з ним вперед.