Помилки в манікюрі, які роблять жінки

Зрозуміло, доглянуті руки — це, в першу чергу, красивий манікюр і правильно підібране покриття для нігтів. 

7popular_oshibok_manikur_01Пиляння нігтів назад і вперед

Ми знаємо, як пиляти нігті! І це самий простий і швидкий спосіб. Але виявляється, що пиляння нігтів назад і вперед може завдати шкоди. Як? Це причина нерівностей на поверхні нігтьової пластини, що сприяють їх слабкості. З цього моменту починайте пиляти нігті в одному напрямку. Переважно у напрямку до центру.

До речі, на сайті інтернет-магазину Бьюти Проф можна придбати всі необхідні матеріали для манікюра за вигідними цінами.

Не знежирювати нігтьову пластину

Всупереч видимості це є дуже важливою частиною манікюру. Якщо нігті правильно не знежирені, то лак не буде добре «прилипати» і триматися. Лак буде менш стабільним і при нанесенні на ніготь можуть з’являтися бульбашки повітря. Тому, перед нанесенням базового шару необхідно протерти ніготь ватним тампоном, змоченим спиртом або ацетоном.

Ігнорувати базове покриття

Основа для манікюру не тільки захищає ніготь від зміни кольору, але і продовжує життя манікюру.

Занадто багато лаку

Занадто багато завжди не чудово — це вічний принцип, який потрібно застосовувати також до лаку для нігтів. Тому, ретельно змивайте надлишки лаку за допомогою спеціальних засобів. Це дозволить легше і більш точно фарбувати нігті. Зрештою, ніхто з нас не любить затоплену лаком кутикулу і непривабливі плями під нігтями.

Швидко накладати ще один шар лаку

Перед нанесенням наступного шару лаку ви повинні почекати мінімум дві хвилини. Завдяки цьому ви скоротите час остаточного висихання нігтів. Якщо ви не маєте цих кількох хвилин, спробуйте використовувати засоби для прискорення висихання лаку. Проте, пам’ятайте, що такі засоби застосовуються тільки для верхнього шару.

Засіб для верхнього шару? Що це таке?

Це відносно новий засіб на нашому ринку, тому жінки дуже часто навіть забувають про нього. Проте, якщо ви спробуєте його один раз, ви не захочете з ним розлучатися. Отже, засіб робить так, що лак тримається на нігтях набагато довше і дає їм неймовірний блиск.