Помилки у вихованні дівчаток

З малих років дівчаток вчать чистоті і порядку. Виростаючи, дівчата вміють готувати, прибирати по дому, наводити порядки скрізь. Будь-який чоловік хотів би мати таку дружину. Не секрет, що шлях до чоловіка лежить через його шлунок і турботу.

mamina_pomoshhnica_0Ми зараз торкаємося теми виховання дівчаток, тому повернемося до неї. Чим може нашкодити дівчинці правильний набір правил? В ту саму мить, коли в серці почне закрадатися хвилювання до протилежної статі, дівчинку можуть активно продовжувати навчати майстерності приготування їжі і мистецтва порядку. Вона починає помічати, що багато дівчаток в її віці зустрічаються з хлопчиками, вивчають свої почуття. Батьки в цю саму мить не звертають увагу на це: ще занадто рано думати про почуття, потрібно вчитися і здобувати знання.

Ви продовжуєте пізнавати жіночу майстерність, а чоловік все не з’являється. Давайте розглянемо під мікроскопом ваші навички, і кому вони можуть бути корисними. Якщо ви вмієте готувати, підтримуєте постійну чистоту, ви однозначно будете в пошані у жінок старшого віку. На вас нова норкова шубка, в руках сумочка з останньої колекції — ви однозначно прийняті в коло модниць світу цього. Ви можете знати нескінченно багато рецептів дуже смачних страв, багато місць, де можна купити господарські товари найдешевше і т. д. Однак, все це практично ніяк не впливає на появу чоловіка у вашому житті. Чоловік ніколи не закохається у вашу смачну страву або сумочку. Чоловіки хочуть, щоб їх розуміли, цінували їх гумор і поділяли погляди на життя.

Якщо ви подивитеся за місцем скупчення чоловіків, наприклад пивні бари, паби з різного роду дискусіями, ви побачите там жінок, які подобаються чоловікам. Вам може здатися, що якщо дівчина прийшла в такий заклад і обзавелася чоловіком, значить, вона є легкодоступною. Насправді, дівчина може не бути красунею, вона може не вміти готувати зовсім, але вона може притягувати чоловіків. Це тому, що вона знає правильний підхід до них. Якщо ви зовсім не знаєте чоловіків, прийшов час їх пізнати. Не ігноруйте пропозицію подруги повечеряти разом з нею і її чоловіком. Як тільки ви почнете пізнавати чоловіків, ви зрозумієте, що все, що ви робили до цього, ви робили для себе. Не потрібно ображатися на весь світ, якщо ви відмінно готуєте, а це нікому, крім вас, не потрібно. Це однозначно стане в нагоді в майбутньому і додасть вам плюсів. Вам потрібно зрозуміти одне: чоловік живе в своєму світі, і щоб він вас помітив і полюбив, знайдіть його. Коли знайдете, оцініть його гумор та друзів. Не намагайтеся відразу лаяти за алкоголь та інші шкідливі звички. У кожної людини вони є, ними просто потрібно навчитися керувати.