Помилки у спортивному залі

У цій статті ми розповімо про найпоширеніші помилки, які можуть зменшити вплив тренувань. Ви ходите в спортзал щотижня, навіть кілька разів на тиждень, насправді ви молодець!

4cc797f8750d5ae75fc75208de1524f80Ви взяли індивідуальні тренування, піднімали гирі, і потіли більше, ніж Мухаммед Алі? Але кожен раз, коли ви піднімаєтеся по цій шкалі, ваша вага залишається колишньою? Чому так відбувається? Невже не працює ваш вірний спосіб втратити зайві кілограми?

Не робіть ті ж самі вправи з помилками, які багато роблять в тренажерному залі. Давайте розглянемо нашу загальну проблему.

«Той спосіб життя, який бере участь в підтримці здорової ваги тіла, включає в себе більше, ніж те, що ви кладете собі в рот», — говорить доктор наук, автор більше ніж 80 книг про здоров’я, харчування і фізичні вправи. «Багато людей думають, що якщо ходять в тренажерний зал і стикаються з вагою машини, то будуть втрачати вагу».

Цей доктор займався програмою вправ протягом майже 20 років, він говорить, що помилок предостатньо, коли мова йде про максимальну втрати ваги через фізичні навантаження. Одним з таких прикладів є пітливість при спалюванні калорій. «Пітливість означає, що у вас гіперактивна внутрішня система», — говорить він. «Це не має нічого спільного з тим, що була втрата ваги або спалювання калорій, це залежить тільки від того, скільки роботи ви робите. Також, пітливість — це вага води, яка замінилася, це продовжиться до тих пора, поки ви не вип’єте яку-небудь рідину знову, тобто те, що ви потієте — це нічого не означає».

Найбільша проблема з ваговим контролем, полягає в тому, що багато людей просто не знають, як робити вправи правильно. «Вони не знають, як використовувати обладнання. Вони не знають, як проектувати і дотримуватися правильного режиму вправ, так вони не досягають багато чого. Потім, після зневіри, вони поверталися до звичного способу життя».