Подушки для вагітних жінок і годуючих мам

Колесо винайшли давно, подушку ще раніше, звернувши шматок шкури і підклавши його під голову. 21 століття теж думає про те, щоб нашим жінкам було комфортно, особливо тим, хто повинен стати матір’ю.

472846_2Тепер виготовляють і продають спеціальні пристосування для відпочинку і сну, які нагадують дірявий бублик або змієподібний колаж.

Запитайте себе, скільки вам треба подушок, щоб відчувати себе цілком щасливою? Можливо, що і однієї, але 75% жінок і 3-4 не вистачає. Для вагітних жінок так взагалі потрібно щось особливе, щоб живіт можна було примостити без шкоди для здоров’я ще не народженого малюка, і щоб спина не боліла.

Так що подушка перестала бути об’єктом поклоніння голови, тому що тепер така ж продукція випускається і для тіла. Цей помічник дозволяє ставити на себе не тільки зростаючий животик, а й ноги, щоб вени могли відпочивати і набряки не сміли вранці турбувати.

Варто зазначити, що ви можете перейти на сайт, на якому можна придбати такі подушки відмінної якості та за низькими цінами. Швидка доставка та популярні методи оплати — ось що вам стане в нагоді.

Дірява подушка була сконструйована для тих, хто любить спати на животі, але груди заважають. Це вам не перший або другий розмір, коли без проблем можна спати на животі. З п’ятим розміром спробуй виспатися нормально. Для молодих мам, які годують грудьми своїх дітей, так взагалі всі проблеми вирішилися. Не треба підкладати памперс, боячись, що грудне молоко дістанеться ліжку, а не шлунку малюка.

Поки дитина перебуває в утробі, покажіть своєму чоловікові, на чому б ви хотіли спати. Нехай він оцінить у офіційних представників виробника такого специфічного товару всі переваги пропонованої до продажу конструкції. Якщо він, пристосувавшись раптом відчує, як розслабився хребет, то гроші витрачені на таку подушку не будуть здаватися неймовірною витратою за зручність, яку ви, в кінці  кінців, заслужили.