Подушка для вагітних

Сьогодні серед майбутніх мам все більший попит набуває подушка для вагітних. Що ж вона являє собою?

 

 

Така подушка може мати найрізноманітніші форми:

 

 

— U-подібну;

 

 

— у вигляді букви «С»;

 

 

— у вигляді букви «I»;

 

 

— Г — подібну та інші.

 

 

Всі вони мають загальне призначення: оптимально підлаштовуються під тіло майбутньої мами під час сну і відпочинку, забезпечуючи максимальний комфорт тіла від шиї до ніг і підтримку попереку. Але, мабуть, найпопулярнішою є універсальна подушка великого розміру «С» -подібної форми. Завдяки своїм параметрам вона ідеально підходить для відпочинку майбутніх матусь, дозволяючи вибрати найбільш зручне положення. Її можна підкласти під спину або під ноги, і таким чином зняти напругу.

 

 

Подушка для вагітних усуває больові відчуття в області попереку, коли ви сидите, підклавши її під спину. Також вона чудово підходить для підтримки живота в положенні на боці. Завдяки спеціальному наповнювачу, вона легко адаптується під вигини вашого тіла.

 

 

Подушка-для-беременных

Подушка не містить синтетичних добавок. При її виготовленні використовуються тільки біологічно чисті матеріали: покриття бавовняне, а в якості наповнювача найчастіше виступають кульки пінополістиролу. Цей матеріал абсолютно не токсичний, не уражається грибковими бактеріями і не викликає алергічних реакцій ні у мам, ні у самих малюків. Рекомендується не прати саму подушку, а піддавати пранню тільки змінну наволочку, що додається при покупці виробу безкоштовно. Також слід зазначити широкий асортимент таких подушок в плані кольору і розміру.

 

 

З багатофункціональною подушкою для вагітних ви можете, будучи в цікавому положенні, читати, лежати, сидіти, в’язати, відмінно висипатися. Але не варто її викидати з появою малюка — вона ще ой як знадобиться. Для годуючих мам вона несе свої позитивні моменти: забезпечує легкість в годуванні. А саме — зменшує навантаження на спину, дає відпочинок рукам, підтримує дитину на колінах у матері.

 

 

Адже важливим є комфорт мами при годуванні малюка. Але це ще не все. Коли дитина підросте і буде вчитися сидіти, вона візьме на себе роль захисного бар’єру. Яким же чином? Справа в тому, що вона буде підтримувати спинку і захищати вашого малюка від падіння назад. Під час ігор подушка допоможе стимулювати розвиток малюка. Коли малюк лежить на животику, подушка буде підтримувати його, що корисно для розвитку мускулатури спини.