Подорожі під час вагітності: переваги і недоліки

Як відомо, очікування появи малюка в сім’ї — це найзахоплююча і чудова подія для кожної жінки, яка наповнена щастям, турботами і світлими мріями. З появою малюка в сім’ї життя стане іншим.

З іншого боку, вагітність — це далеко не хвороба, і всі 9 місяців майбутні матусі хочуть радіти будь-яким моментам і змінювати обстановку, тому багато хто з жінок, які знаходяться в цікавому положенні, вибирають відправлятися в подорож.

get_img

У даній статті будуть розкриті питання про те, чи можна вирушати в далекі поїздки вагітним, до чого слід ставитися насторожено, і як можна буде себе убезпечити від усіх негараздів і проблем.

Так, потрібно зауважити, що вагітним можна вирушати в подорожі, адже не тільки матусі, але і дитинці необхідні позитивні враження і емоції, але робити це можна, якщо у жінки немає проблем і ускладнень з протіканням вагітності, тобто 22 неделя беременности не може бути перешкодою для подорожі.

Отже, є ряд станів і захворювань, при яких вагітним заборонено вирушати в далекі поїздки, серед яких: загроза переривання вагітності; проблеми з розташуванням або станом плаценти; артеріальна гіпертензія; цукровий діабет; захворювання легенів і нирок, а також деякі гострі захворювання і захворювання, що мають хронічну форму.

Крім цього, вагітна жінка перед дорогою повинна обов’язково відчувати себе добре. Не варто думати, що десь щось пройде саме собою. Перед тим, як відправитися в подорож, вагітна жінка обов’язково повинна буде проконсультуватися зі своїм лікарем і заздалегідь забронювати комфортабельний номер в готелі. Навіть в тому випадку, якщо лікар дасть дозвіл на поїздку, не варто вирушати куди-небудь самій. Найкраще, безумовно, відправлятися в поїздку з близькою людиною: чоловіком, сестрою або подругою, — вони зможуть забезпечити належну турботу і допомогу вагітній жінці.

Найбільш безпечними для вагітних вважаються поїздки, де відзначені сприятливі кліматичні умови, з благополучною бстановкою і згладженим рельєфом.

Завжди потрібно пам’ятати про те, що відпочинок вагітної жінки — це ризик, як для мами, так і для дитинки. Тому потрібно постаратися зробити все, щоб цей ризик став мінімальним, а поїздка — запам’яталася.