Подорож в будинку на колесах: корисні аксесуари

Мода на відпочинок і вивчення світу з допомогою власного транспортного засобу прийшла до нас з-за океану. У Сполучених Штатах, Австралії, Новій Зеландії, і навіть на Британських островах це вважається дуже популярною формою відпочинку. Завдяки власному будиночку на колесах, не доводиться щоразу шукати житло, так як має місце практично необмежена мобільність, і кожен день і ніч можна проводити в іншому місці.

IMG_4065Подорожуючи по Європі або інших частинах світу, корисно і зручно знати англійську мову. Для того, щоб подорож в будиночку на колесах була ще більш комфортною, ви можете запастися перед від’їздом декількома корисними речами і пристосуваннями.

Для прикладу, на сайті http://chekhol.com.ua/vneshnie-akkumulyatori-powerbank-/ ви можете придбати якісний зовнішній акумулятор для заряджання ваших мобільних пристроїв у будь-якій подорожі.

Холодильник

Холодильник є одним з обов’язкових пунктів у кожному будинку на колесах. Адже поїздки відбуваються в основному в літній час, коли дуже тепло. Всередині автомобіля, температура іноді досягає навіть 60°С. Це нормально, але в таких екстремальних умовах продукти дуже швидко псуються. Щоб уникнути цього, ви повинні інвестувати в туристичний холодильник. На сучасному ринку існує безліч моделей та видів, тому кожен мандрівник знайде холодильник, який найкращим чином задовольнить конкретні потреби і можливості фінансових ресурсів. Самим простим і дешевим холодильником без електрики для охолодження і зберігання їжі є використання раніше замороженого льоду. Це хороше рішення для коротких поїздок, які не тривають більше ніж два або три дні. Для більш тривалих поїздок рекомендується холодильник при включенні живлення з системою 12 V транспортного засобу. Він буде охолоджувати їжу під час всієї поїздки.\

Біотуалет

В облаштованому таборі немає жодних проблем з фізіологічними потребами завдяки доступним вузлам санітарії. Але коли відпочинок передбачений «в дикій природі», обов’язково необхідно оснастити ваш будиночок на колесах біотуалетом і необхідними для його правильного функціонування хімічними речовинами.

Сонячний зарядний пристрій

Якщо ваш будиночок на колесах оснащений сонячними батареями на даху, ви отримуєте вільну енергію від сонця, яку можна використовувати для особистих потреб. Якщо така установка відсутня, то ви повинні подумати про зарядний пристрій для телефонів та іншої техніки. Такі пристрої дають енергію, щоб зарядити мобільник або комп’ютер навіть в пустелі, і в додаток можна зарядити стартову батарею.

Туристичні меблі

Немає нічого приємнішого, ніж сніданок або ранкова кава із видом на море або ліс. Для цієї мети корисними будуть складні меблі, наприклад, туристичний стіл і стільці.