Подорож по Люксембургу

У самому центрі Європейського співтовариства розташований Люксембург, рівень життя в країні є найвищим в Європі. Люксембург ділиться на п’ять туристичних зон: Мозель, Арденни, «Червона Земля», «Серце благословенної країни», і Муллерталь. Для відвідування, країни необхідно мати візу і знати в яку пору року краще всього приїжджати.

db5947d002ce90a26e7e9062af4a0562_puteshestviye_po_lyuksemburgu_na_avtomobile_02Шенгенська віза дається при певних умовах. Оформлення та отримання візи в Люксембург можливе при наданні наступного пакета документів: бронь квитків і готелю, страховка, тримісячний запас терміну дії вашого закордонного паспорта і рахунок, що підтверджує ваше благонадійне фінансове становище. Важливою відмінністю є надання тут опису вашого маршруту (по днях і годинах) на французькій або англійській мові. Вартість візи 35 євро, також як і всюди.

Незважаючи на невеликі клопоти з візою побувати в цій країні просто необхідно. Ваш тур почнеться з екскурсії по площі Конституції, місцеві жителі її ще називають «Золотою Дамою». Назва остання прийшло завдяки монументу, який розташований в центрі площі — позолочена статуя богині Перемоги. Всі пам’ятки міста розташовані в його центрі або біля центру, тому вам краще пересуватися пішки і оглядати історичні пам’ятки і архітектуру в цілому.

Також ви можете відправитися в села, які знаходяться поруч і помилуватися їх мальовничим ландшафтом, спробувати місцеву дуже смачну кухню. Якщо вам пощастить, то ви можете продегустувати вина різних сортів. Хоча є спеціальні тури, які спрямовані тільки на дегустацію різноманітних вин. В такому турі ви відвідаєте міста Реміх і Люксембург — вони є дуже знаменитими виноробними містами.

Можна приїхати на курорт Мондорф-ле-Бен, який є комуною Люксембургу. Знаменитий цей курорт своїми санаторіями і красивим та досить вдалим місцем розташування.