Подарунок своїми руками актуальний завжди

Питання про подарунок на свято найкраще вирішити заздалегідь. І якщо намічається якесь грандіозне торжество, то потрібно ще і не впасти в бруд обличчям перед запрошеними гостями.

Але на ділі все відбувається з точністю навпаки. Я ось, наприклад, можу геть забути про яку-небудь дату і згадати тільки в цей день. І добре, якщо це ранок, можна що-небудь придумати, але от якщо вже вечір…

Podarunky-8-bereznya-1

Тут вже варто сильно напружитися. Тому останнім часом я вирішила заготовлювати подарунки задовго, ось як тільки згадала про чийсь день народження або річницю весілля і в цей же момент придумала подарунок. І чим віддаленіший цей день, тим простіше підготувати оригінальний подарунок, щоб виключити можливість повторення.

Багато людей сьогодні захоплюються вишивкою, на прилавках магазинів можна зустріти безліч наборів для вишивання. Такі картини на тканині користуються популярністю ще й в якості подарунків. Але також красиво виглядатимуть власноруч в’язані серветки, а популярні схеми для серветки гачком можна знайти в інтернеті або в спеціальних журналах.

При підготовці подарунка варто озброїтися кмітливістю. Ось уявіть собі, який подарунок ви хотіли б отримати, наприклад, на день народження? Ну, якщо, звичайно, міркувати в розумних межах і виключити такі варіанти, як квартиру, машину, будиночок на морі, яхту, бурштинову кімнату і шкатулку з діамантами.

Сумніваюся, що хтось назве вірші або Місяць, всі подарунки, так чи інакше повинні мати матеріальне вираження. А яка буде ваша реакція, якщо в якості презенту будуть піднесені фенечки з муліне? А якщо ще й зроблені своїми руками? Чомусь такі подарунки багатьом здаються доречними, якщо їх дарують діти батькам. Але ж подарунок, зроблений своїми руками — найдорожчий.

А ось якщо у вашому оточенні є відомий художник, невже ви не будете раді такому подарунку від нього, як картина?

Уміння робити що-небудь своїми руками може стати в нагоді не тільки в оформленні подарунків, але також дозволить заощадити гроші на покупці будь-яких предметів гардероба. Зв’язати шарф, кофту, рукавички, спицями нескладно, головне, мати величезне бажання і сміливість завершити розпочате до кінця. Крім того, такі речі також можуть стати відмінним подарунком.