Подарунок на весілля

Щоб вибрати хороший подарунок можна використовувати різні варіанти. Якщо ви у близьких відносинах з молодятами, то ви повинні запитати про подарунок у них. Вони з радістю скажуть, що хочуть отримати на весілля.

svadba-darim (1)Обов’язковий додаток до подарунка — букет квітів. Але так, як підготовка в святковий день займає багато часу, то квіти можна замовити не виходячи з дому і не відриваючись від дзеркала.

Думаєте, найкращим подарунком на весілля буде конверт з грошима? Банально. Подарунок повинен бути від душі і відрізнятися оригінальністю. Адже пройдуть роки і молодята, дивлячись на ваш подарунок, повинні пам’ятати про вас і вашу любов до їхньої сім’ї. Так що до покупки поставтеся з усією серйозністю.

Важливі поради:

Дізнайтеся у інших запрошених про те, що вони хочуть подарувати молодятам. У ваших друзів може бути та ж ситуація з вибором, що і у вас. Якщо у вас однакова ситуація, то прекрасним варіантом стане загальний подарунок. Адже, склавши свої кошти разом, вийде купити більш дорогий подарунок.

Вибір презенту залежить і від того, де будуть жити молодята. Якщо молода сім’я після весілля буде жити у батьків, то набір столових приладів або сервіз — не найкращий варіант. В цьому випадку подаруйте квитки в романтичне місто. Яка пара не мріє провести першу шлюбну ніч в Парижі або Римі? Про Венецію ж мріють практично всі закохані. Подаруйте їм щастя насолодитися своєю любов’ю без втручання сторонніх. Цього так не вистачає сучасним парам, які живуть з батьками.

Якщо молодята збираються жити на окремій квартирі, найкраще подарувати їм телевізор або кухонний комбайн. Підійде будь-яка побутова техніка, яка зробить життя нової сім’ї більш комфортним.

Якщо ж молодята вже давно, задовго до весілля, живуть разом, то найкращим подарунком буде щось таке, що закохані ніколи самі собі б не дозволили б купити. Ідеально підійде красива картина, у виборі якої допоможе сайт kartina.uz.ua або перський килим. Постарайтеся зробити так, щоб подарунок був цікавий як нареченій, так і нареченому.

Якщо у молодят все є, то зробіть їм ексклюзивний подарунок. Такий, як салют з метеликів або спільний портрет молодят. Все залежить від вашої фантазії і польоту думок. Головне, щоб подарунок був від душі і з любов’ю до молодят.