Подарунки з порцеляни на будь-яке свято

Для жінок питання: «Що купити в подарунок?», — завжди залишається відкритим, скільки свят, стільки і голова болить. Давайте відсунемо знеболюючі препарати в сторону, тому що сьогодні ми з вами навчимося цінувати порцеляну, як найкращий подарунок на всі випадки життя.

serviz-chaynyy-kelt-chernyy-ot-rudolf-kampf-chehiyaПосуд, з якого ми їмо і п’ємо, давно перейшов в розряд фаянсових виробів. Навіть страшно подумати про те, що унітази і горнятка для кави виготовляються за однією технологією. Але це дійсно так, тому ті, хто сміється в стороні, дивлячись, як наші жінки купляють дешеві горнятка, з одного боку мають право з посмішкою дивитися на те, що відбувається. З іншого боку, вони мають достатньо коштів на те, щоб користуватися посудом порцеляновим. Не обов’язково тарілка для перших страв повинна бути з цього крихкого матеріалу, але чашка з ароматним чаєм зобов’язана претендувати на елегантність.

Де її купити? Магазини з порцеляною вам на допомогу. Тут ви зможете вибрати не тільки вподобаний виріб в особисте користування, а й навіть замовити подарунок для близьких вам людей. Сервіз чайний або кавовий дарують і на весілля, і на дні народження. Навіть начальник не відмовиться від такого презенту, якщо його можна використовувати в межах офісу.

Статуетка з німецького фарфору стане в нагоді для декору квартири: в ніші вона виглядає чудово.

Порцелянові вироби — це класика. Такі композиції здатні концентрувати увагу або викликати спогади про прекрасні миті із життя. Порцеляновий штоф для міцних алкогольних напоїв поверне на кілька років назад, коли в нього одна з подруг налила крижану горілку, привезену з Фінляндії. Після цього напою ні голова не боліла, ні ноги не запліталися, ні чоловік не зрозумів, що дівич-вечір був вдалим. До того ж штоф здатний зберігати маленькі секрети, наприклад невелику грошову заначку, про яку благовірний не повинен знати.

Ультрасучасні вироби з порцеляни дуже цінуються знавцями мистецтва. Це, звичайно сувенір, який не соромно подарувати навіть генеральному директору великого акціонерного товариства.