Подарунки на 14 лютого: як прийняти правильне рішення

14 лютого прийнято вітати не лише свою другу половинку, а й друзів, батьків, братів, сестер та інших родичів. Незалежно від того, в яких стосунках ви знаходитесь з цією людиною, постарайтеся не помилитися з вибором подарунка, взявши до уваги кілька порад.

Своїми руками – можна, але обережно

Часто кажуть, що найкращий подарунок – той, який зроблено своїми руками. Почасти це пов’язано з тим, що в минулому магазини не могли похвалитися широким вибором подарунків, що змушувало людей вигадувати та готувати подарунки самостійно. У наші дні вибір, навпаки, дуже великий вибір, та обрати оригинальные подарки на 14 февраля легко та зручно.

Сьогодні подарунок, створений своїми руками, набуває особливої цінності: коли людина присвятила свій час і сили тому, щоб порадувати кохану людину чи друга, завжди приємно отримати такий подарунок.

Але є і зворотний бік медалі – завжди незрозуміло, що робити з такими пам’ятними подарунками. Тому що (будемо чесними), якщо подивитися на це неупереджено, це просто… сміття. Як і ті копійчані сувеніри, які ми (буває) даруємо один одному з різних приводів.

Але своїми руками можна зробити корисні речі. Випекти торт (мабуть, найкраще рішення!), намалювати листівку або навіть портрет, зробити прикраси для дому, зв’язати шарф. Швидше за все, ці речі все одно будуть не такі красиві, як куплені в магазині, але дозволяють показати любов і турботу.

Те, що може стати в нагоді

Вибирайте подарунок, який може стати в нагоді. Наприклад, спортивний інвентар для спортсмена, набір для шиття та красиві тканини (набори клаптиків завжди радують!) для жінки, яка любить шити, автомобільні аксесуари для людей, захоплених кермом, та інші подібні подарунки.

Красиво запакуйте — це важливо!

Подвійно приємно отримати чудово упакований подарунок. Замовте цю послугу в магазині або зробіть власну подарункову упаковку з гарного пакувального паперу та незвичайної стрічки.

Не обов’язково дорого

Хороший подарунок не обов’язково має бути дорогим. Романтичні особи будуть раді букету повітряних куль у формі сердець або плакату з зізнаннями в коханні не менше, ніж квітам, солодощам або іншим типовим подарункам.

Порадуйте себе

Цього дня купіть і собі невеликий подарунок, для радості та вашого душевного спокою. Чому б не побалувати себе хоча б тістечком, особливо якщо ви ні від кого не чекаєте на подарунок і знаєте, що ваш подарунок самому собі буде єдиним?

Як провести 14 лютого — ідеї та поради

  • Придумайте гарний танець.
  • Романтична прогулянка та феєрверк.
  • Квест із пригодами, спеціальними завданнями та полюванням за скарбами.
  • Проведіть день незвичайним способом: прокотіться на конях або лімузині або просто вирушайте в найближче сусіднє місто, щоб поблукати незнайомими вулицями і побачити нові місця.
  • Прикрасьте спальню або вітальню за допомогою повітряних куль, фотографій, плакатів та гірлянд. Як на новий рік, але тільки з іншого приводу та в іншому стилі.
  • Додати світла! Це завжди створює святковий настрій.