Плюси столового срібла

Зараз в моді пластик, порцеляна та скло. Ми стали забувати про класику та її вічну актуальність. Сьогодні повертається в моду столове срібло.

stolovoe_serebroВи не знаєте, що подарувати молодятам? Набір срібного посуду буде прикрасою вітальні. Можливо, він стане сімейною реліквією і буде передаватися у спадок.

А тепер пару слів про переваги столових приборів із срібла. Вони зручні і функціональні як простий посуд. При цьому вони володіють особливою красою і витонченістю, яких позбавлені інші матеріали. Срібний посуд – справжній витвір мистецтва! Цей плюс срібного посуду можна використовувати для дітей, які не хочуть їсти. Дитину зацікавить такий предмет, їй захочеться ним користуватися. Ні для кого не секрет, що для дітей ложка – іграшка для розваг. Недарма прийнято, що хресні повинні подарувати новонародженому срібну ложечку. Дитина після відлучення від грудей матері схильна до інфекцій, так як зникають материнські антитіла, які малюк отримував з молоком. Срібло володіє вираженим бактерицидним ефектом. Це буде ще одна лінія захисту дитини від мікробів. Звичайно антибактеріальний ефект працює і для дорослих. Іони срібла діють згубно на золотистий стафілокок – збудник гнійних захворювань шкіри і дихальних шляхів. Також до іонів срібла чутлива кишкова паличка – найчастіший збудник кишкових інфекцій.

Між іншим, якісне та красиве столовое серебро ви можете придбати на сайті rbuckingham.com.ua за приємними цінами.

Також слід відзначити міцність і довговічність експлуатації срібного посуду. Він фактично не має терміну придатності. Срібло набагато міцніше за скло та порцеляну. Така тарілка не розіб’ється, не трісне.

Срібний посуд стане прикрасою вашого інтер’єру, додасть йому розкіш і багатство, підкреслить ваш гарний смак. Він буде виглядати актуально в будь-якому будинку. Трапеза з таким посудом перетворюється на цілий ритуал. Це буде непогане вкладення капіталу. Метал у всі часи був найтвердішою валютою, як в прямому, так і в переносному значенні. З ним можуть посперечатися тільки дорогоцінне каміння.

Зараз з’явився більш економічний варіант – посуд з напиленням срібла. Він зберігає основні якості срібного посуду. Але, на жаль, шар срібла з часом стирається. Як би дбайливо ви не доглядали за таким посудом.