Плюси навчання в школах Великобританії

Кожна людина хоче, щоб її дитина отримала гарну освіту. Батьки роблять для цього все можливе, зокрема, відправляють своїх дітей на навчання до Великобританії. Англійські освітні стандарти цінуються на всій планеті. Більше того, ця держава є уособленням виховання, яке об’єднує багатовікові традиції і новаторський підхід до процесу навчання.

BL001795Особливий підхід до учнів

Головний плюс всіх британських шкіл полягає в тому, що там працюють висококваліфіковані педагоги, які вміють знаходити індивідуальний підхід до учня. Вони роблять все, щоб навчити дітей чомусь, зацікавити їх і відшукати в школярах заховані таланти.

Дитина в британській школі зможе не тільки отримати прекрасну освіту, але і поліпшить знання англійської мови. Адже її набагато простіше освоїти не на батьківщині, а в оточенні іноземців, які думають і розмовляють рідною мовою.

На сторінці dec-edu.com/countries/united-kingdom ви можете отримати досить детальну інформацію про навчання у цій країні.

Путівка в блискуче майбутнє

Після закінчення школи в Англії кожна дитина отримує сертифікат, дійсний у всіх країнах світу. Відповідно, перед нею відкривається прекрасна можливість поступити в будь-який ВНЗ Німеччини, США або, наприклад, Канади.

Як проходить навчання?

Діти, які отримують знання у Великобританії  проходять кілька етапів навчання: підготовча, початкова та середня школи. Після освоєння всіх ступенів школярі можуть перейти на A-level, щоб належним чином підготуватися до вступу в університет. Ця підготовча програма полягає у вивченні майбутнім абітурієнтом декількох профільних дисциплін.

Навчаючись в англійських школах-пансіонатах, діти проживають у спеціально відведених для цього гуртожитках. Щоб діти не залишалися без нагляду, під одним дахом з ними поселяється хто-небудь з викладачів.

Ціни на навчання в Англії не можна назвати низькими. Тим не менш, всі витрати, пов’язані з цим, згодом повністю окупаються. Давши своїй дитини найкращу в світі освіту, ви допоможете їй стати успішною людиною і знайти престижну роботу.