Плюси і мінуси сучасної пластичної хірургії

Сучасна пластична хірургія — це надійний спосіб усунення будь-яких дефектів.

85bff21c1de8efe4aabaf8aed4d25fc6За допомогою правильно проведеного оперативного втручання фахівці можуть усунути вікові зміни, шрами, наслідки опіків, переломів та інші дефекти, які заважали людині жити нормальним життям і отримувати від цього задоволення. Всупереч поширеній думці далеко не завжди люди лягають під ніж за власним бажанням. У деяких випадках допомога пластичного хірурга пацієнту необхідна за медичними показаннями. Якщо вас цікавлять послуги пластичного хірурга, то рекомендуємо перейти за посиланням https://www.leomed.com.ua/konsultaciya-plasticheskogo-hirurga вже зараз.

Переваги пластичної хірургії

До числа плюсів можна віднести наступні особливості методу:

1. Гарантоване повернення молодості і краси. Пластична хірургія дозволяє усунути зовнішні дефекти, а також на довгий час зупинити вікові зміни шкіри обличчя. У підсумку, навіть дуже дорослі люди можуть виглядати молодо і привабливо і бути впевненими в собі.

2. Застосування щадних методик. Використання інноваційних методів дозволяє уникати ускладнень після проведення операцій. Наприклад, проводячи операцію по корекції зморшок за допомогою щадних технологій, лікар позбавляє пацієнта від відчуття стягнутості шкіри і повністю зберігає природну міміку її обличчя.

3. Практично повна відсутність шрамів. Оскільки більшість процедур сьогодні виконуються із застосуванням лазера або ультразвуку, після більшості операцій у пацієнтів не залишається шрамів.

Але не варто забувати, що для проведення будь-якої операції є свої показання. Тому якщо лікар з якої-небудь причини не рекомендує проводити процедуру, щоб уникнути ускладнень до поради фахівця краще прислухатися.

Мінуси процедури

До очевидних мінусів пластичної хірургії відноситься висока ймовірність появи ускладнень. Перш ніж зважитися на здійснення процедури, слід оцінити можливі ризики. Після завершення маніпуляцій в зоні хірургічного втручання можуть з’явитися гематоми і набряки, шкіра може втратити чутливість. Встановлені в тіло силіконові імпланти здатні спровокувати розвиток раку, а шрами і сам факт перебування під скальпелем нерідко стають причиною розвитку важкої депресії.

Щоб пластична операція дала гідний результат, слід вдаватися до послуг досвідчених лікарів, які мають солідний досвід роботи в даній сфері і бездоганну репутацію.