Плюси і мінуси різних видів подорожей

Мільйони людей по всьому світу захоплюються туризмом. Подорожувати можна різними способами: на автомобілі або автобусі, на літаку або кораблі, на велосипеді або пішки. Порівняємо ці засоби пересування.

tn_208388_12539bd663f6 (1)Звичайно, два найдешевших, але й самих повільних види туризму: велосипедний та піший. Так, у повільності є свої плюси: можна вдосталь намилуватися краєвидами, але хіба не можна цього зробити, наприклад, на авто? І на велосипеді далеко не заїдеш, мало хто їздить за кордон на ньому. Є, звичайно, люди які весь світ об’їжджають на велосипеді, але це куди більш витратна затія, ніж просте подорож на авто, так як, по-перше вона дуже довга, по-друге на велосипедi не перепливеш океан і так чи інакше доведеться користуватися кораблем або літаком.

До речі, якщо вас цікавлять популярні тури на травневі свята 2019, то радимо не гаяти часу і перейти за даним посиланням silver-tour.com.ua/tour-topic/may/ вже зараз.

Авто, автобуси, поїзди…. Звичайні, класичні засоби пересування. Вони швидші за попередні види туризму, але все одно, не дуже швидкі. Ціни на бензин ростуть і прямо пропорційно їм ростуть ціни подорожей на авто та автобусі. При чому залишається та ж проблема, що і раніше: вони не їздять по воді.

Кораблі і літаки. За прийнятими у суспільстві стереотипам цей туризм тільки для багатіїв. В якомусь сенсі це правильно (далеко не кожен може собі дозволити морський круїз), але не повністю. Літаки подешевшали з часів, коли їх винайшли, і в деяких частинах світу, подорожувати ними дешевше, ніж на поїзді! У нас теж є лоукости, які продають дешеві авіаквитки. Хоча з кораблями не все так добре, вони і справді дорогі, і на додачу програють літакам в діапазоні дії: літак може летіти в будь-який аеропорт, які є практично у всіх точках Землі, а корабель може висадити пасажирів тільки в прибережних містах.

Підводячи підсумок, можна сказати, що в майбутньому багато що може і змінитися, але на даний момент все складається на користь подорожей на літаку.