Плюси і мінуси лазерної епіляції

Завдяки лазерній технології, багато косметологічних процедур стали виконуватися на багато простіше. Один з методів лазерної технології — це лазерна епіляція. Останнім часом вона стала дуже популярна. Так давайте ж розберемося, що це таке, і для чого вона потрібна?

1433442862_lazernaya-epilyaciyaЛазерна епіляція — це один з найпоширеніших і швидких способів епіляції. Всього за кілька процедур, у вас з’явиться можливість видалити волоски в небажаних місцях назавжди. При дотриманні всіх правил, процедура є абсолютно безпечною для здоров’я людини.

Мінуси лазерної епіляції

Основним мінусом даної процедури є те, що лазер впливає лише на контрастні волоски. Щоб лазер міг нормально видалити волосся, у нього має бути достатня кількість меланіну.

У випадку з чорними волосками і темною шкірою, або з світлим волоссям і світлою шкірою результату ніякого не буде від процедури. Щоб процедура принесла бажаний результат, потрібна більш-менш світла шкіра і темні або темно-русяві волоски.

Також відносним мінусом можна вважати вартість даної процедури. Для гаманця середньостатистичної людини, процедура може здатися досить дорогою. Однак це все дрібниці, якщо врахувати результат, який отримуємо після процедури.

Плюси процедури:

— відсутність різких больових відчуттів при проведенні процедури;

— коротка тривалість процедури;

— відсутність пошкоджень, з подальшим рубцюванням шкіри;

— досить тривалий ефект після проведення процедури (близько 6 років).

Для проведення даної процедури практично відсутні протипоказання. Якщо ви не будете підходити до цього питання халатно, а знайдете дійсно хорошу клініку, де працюють тільки дипломовані фахівці — результат вас приємно здивує. Після процедура слід утримаються від впливу сонячних променів, тобто категорично заборонено засмагати.