Пляшка для води: як вибрати під ваші потреби?

Багато людей купують персональні пляшки для води. Найчастіше, це потрібно спортсменам. Адже під час тренувань потрібно багато рідини. Але ще особиста пляшка для води потрібна дітям в школу, мандрівникам і багатьом іншим людям. Якщо ви хочете придбати пляшку для води, то слід спочатку дізнатися критерії для хорошого вибору. Про це ми сьогодні розповімо.

ade_6_750px (1)Зовнішній вигляд

Починати вибір слід з вибору за зовнішнім виглядом. Зовнішній вигляд може істотно відрізнятися в різних пляшках. За кольором, формою, розмірами і багатьма іншими параметрами. Не слід занадто сильно придивлятися до деталей. Якщо пляшка сподобалася вам відразу, слід перейти до розбору її функціональності.

Місткість

Місткість є найважливішим функціональним параметром. Якщо ви мандрівник, то краще придбати пляшку на 1,5 — 2 л, щоб рідина не витрачалася занадто швидко. Але на тренуваннях потрібно всього 0,5 — 1 л рідини. Важливо, щоб вага тари не було занадто великою.

Зручність

Пляшка для води повинна бути максимально зручною. Для цього на пляшках застосовують спеціальні виїмки для пальців, прогумовану поверхню і багато іншого. Тара повинна зручно триматися в руці. Особливо, якщо пляшка з водою потрібна для тренувань.

Міцність

І останнім параметром є міцність. Звичайно, не варто надавати надто багато значення міцності пляшки. Однак вона не повинна розсипатися після першого падіння на підлогу. Як правило, пляшки виготовляються з потовщеного скла або пластику. Це робиться для того, щоб збільшити їх міцність.

Висновок

Вибрати пляшку для води не так просто, як здається. Потрібна не тільки красива, але ще й функціональна тара. Залежно від її призначення, вибір буде трохи відрізнятися. Але не варто сильно загострювати увагу на якихось критеріях вибору.