Плоский живіт — це просто (2 частина)

Подбайте про шкіру

d1abb362-319d-4beb-991e-d16c6c67917d_670x0_resizeВід стану шкіри також залежить краса вашого живота.

Приймайте ванну з використанням скрабів один або два рази на тиждень. Шкіра стане ніжною і бархатистою. Після ванни бажано масажними руху наносити зволожуючий крем на область живота. Масажувати треба по ходу годинникової стрілки.

Посилити ефект вам допоможуть спеціальні гелі, що володіють ефектом, що підтягує. До складу таких засобів входять вітаміни А, Е, колаген та екстракти фруктів.

Якщо все ж процедури в домашніх умовах вам не до душі, то завжди є салонні процедури, які здатні вам допомогти.

У салонах є спеціальна програма «Плоский живіт — це просто». Її методика полягає в тому, що область живота змащується спеціальним кремом, потім проводиться сеанс голковколювання. Така процедура здатна зменшити розтяжки, підтягнути шкіру і зробити її більш еластичною.

Якщо ж ви не любитель такої процедури як голковколювання, для вас є інші методики. Косметолог обробить область вашого живота спеціальною маскою, яка розщеплює жир, потім живіт обробляється спеціальним кремом. За допомогою такої процедури поверхня шкіри очищається, поліпшується обмін речовин, кровообіг в області живота, робота кишечника. Після таких процедур ви зрозумієте, що плоский живіт — це просто. Для досягнення помітного ефекту вам потрібно від 6-10 процедур, в місяць по два сеанси.

Якщо ж ви прихильник більш радикальних процедур, таких як пластична хірургія, то подібну процедуру краще відкласти на осінній або зимовий період.

Красиве тіло — візитна картка будь-якої жінки. За допомогою описаних вище способів ви зможете підтримувати себе в хорошій формі і завжди бути в центрі уваги. Додайте до цього все ще й сліпучу посмішку — і ви королева!