Плоский живіт — це просто (1 частина)

Для того, щоб стати володаркою плоского живота, потрібно чимало зусиль. У тому числі тренування м’язів і певний догляд.

75b7c8260d1b57820ff9d0b2ed70f11eКачаємо прес

Десятихвилинні вправи відмінний спосіб підтримувати форму. Однак для сучасної жінки іноді буває недостатньо часу, сил, а іноді і бажання щоб виконувати подібні вправи.

Якщо все ж відшукати в своєму графіку кілька вільних хвилин, і використовувати їх для занять, дуже скоро ви помітите позитивний результат. Найпростіша вправа для преса знайома нам ще зі шкільних часів. Ляжте на спину, покладіть руки під голову, робіть підйоми, залишаючи ноги нерухомими. Дану вправу починайте з 10 разів, потім поступово збільшуючи кількість підйомів.

Існують й інші вправи, для створення плоского живота. Їх називають «ножиці», «велосипед», «берізка». Подібна зарядка дозволить вам побачити результат і зрозуміти, що плоский живіт — це просто вже через півтора-два місяці. Ваші м’язи стануть більш пружними і міцними без будь-яких додаткових витрат.

Поменше мучного і солодкого

Постарайтеся додати в свій раціон більше овочів, фруктів, корисної їжі та вітамінів. Обмежте себе в солодкому, жирному і борошняному. Якщо ви будете неправильно харчуватися, ніякі вправи вам не допоможуть. Як з’ясували вчені, складочки у вигляді жиру з’являються внаслідок неправильного харчування.

Все більша кількість лікарів приходять до висновку, що виснажувати організм дієтами і вже тим більше приймати будь-які засоби для схуднення не варто. Вам буде достатньо обмежити себе у вуглеводах, урізноманітнити ваш раціон, харчуватися регулярно і потроху. Вечеря повинна бути не менше ніж за пару годин до сну. Додавайте в свій раціон також соки, мінеральну воду, цитрусові, таким чином ви захистите свій організм від зневоднення і наситите його вітамінами.