Плавання: відмінний спосіб поліпшити фігуру і стан здоров’я

Багатьом жінкам добре відомо, як складно підтримувати власне тіло в тонусі. Відмінним способом тренування м’язів, є заняття плаванням. Крім цього, такі тренування добре впливають на роботу серцево-судинної і нервової систем. Вони можуть проводитися в будь-якому віці і практично не мають протипоказань. Залежно від мети, яку переслідує жінка, підбирається індивідуальна програма, в деяких випадках можливо навіть застосування спеціального спорядження.

Без названия (4)Основні стилі плавання при бажанні позбутися від зайвої ваги

Багато фахівців стверджують, що, для того щоб забезпечити під час тренування в басейні максимальну втрату калорій, переважати повинні динамічні навантаження. Щоб ефект від плавання закріпився, плаванням потрібно займатися з суворою періодичністю протягом декількох років. Навіть відправившись на відпочинок, слід постійно плавати.

На жаль, далеко не у всіх відпустка випадає на спекотні літні дні, коли тренуватися можна, поїхавши на море. У таких випадках дуже важливо правильно вибрати місце проживання на курорті.

Варто відзначити, що за 10 хвилин інтенсивних тренувань кролем, у жінка може втрачати близько 100 калорій. Однак, даний стиль вимагає деякої спортивної підготовки. Тому, для початківців, краще віддати перевагу більш легкому брасу. Під час плавання даним стилем, витрачатися всього 60 калорій кожні 10 хвилин, але заняття стає набагато більш невимушеним і приємним.

Для тих хто хоче до літа підкачати ноги, дуже ефективними можуть бути тренування в басейні з ластами. Застосування такого спорядження дозволить істотно підвищити навантаження на всі м’язи ніг і прискорити отримання бажаного результату. Для плавання з ластами в умовах басейну дуже важливо правильно їх підібрати. Слід використовувати укорочені моделі, які дозволяють плавцю залишатися максимально маневреним.

Одним з найважливіших елементів спорядження для тренувань в басейні, є плавальна шапочка. Вона не тільки захищає волосся від випадання, але і захищає шкіру голови від руйнівного впливу хлору, який додається у воду практично в усіх басейнах нашої країни. Початківцям для відпрацювання техніки, дуже корисними можуть бути спеціальні плавальні дошки. Крім того, убезпечити свій організм від попадання в нього хвороботворних бактерій можна, купивши затички для вух і затискач для носа.