Платна швидка допомога: особливості та переваги

Кожна людина може скористатися послугами швидкої медичної допомоги в екстрених випадках. Це такі ситуації, як загострення хронічних хвороб, гострі напади, травми і отруєння, передчасні пологи. Від того, наскільки швидкою та ефективною буде медична допомога, безпосередньо залежить здоров’я і життя хворого.

shutterstock_136751279В даний час функціонують і затребувані служби платної швидкої допомоги. Тому ви можете дізнатися сколько стоит вызвать скорую помощь.

Переваги платної швидкої допомоги

Платна швидка допомога має ряд істотних переваг, а саме:

 

  • Швидке реагування — медична бригада прибуває за адресою в найкоротші терміни.
  • Наявність бригад різних профілів, до складу яких входять досвідчені лікарі.
  • У штаті платної швидкої допомоги працюють тільки фахівці високої кваліфікації, які здатні професійно діяти в самих різних екстрених ситуаціях.
  • Автомобілі оснащені сучасною апаратурою, необхідними медикаментозними препаратами для надання екстреної допомоги хворому.
  • Перебуваючи в автомобілі, лікар визначає ступінь тяжкості хворого, починає надавати якісну допомогу. Завдяки такій оперативності, збільшуються шанси на своєчасну доставку хворого в стаціонар. Автомобілі за своїм технічним станом відповідають нормам зручності, безпеки при транспортуванні хворого. Машини оснащені необхідними приладами і обладнанням.

Платна швидка допомога має можливість транспортувати хворого в стані будь-якого ступеня тяжкості. При цьому він буде перебувати під постійним наглядом медичного працівника. Це допоможе попередити виникнення непередбачених ситуацій.

Особливості роботи платної швидкої допомоги

Платна швидка допомога має деякі відмінності та особливості:

 

  • Надання послуг проводиться згідно прейскуранта, кожну послугу пацієнтові необхідно сплатити.
  • Платна допомога є актуальною, коли безкоштовна швидка не може приїхати за адресою в короткий час або з інших причин.
  • Крім екстреної допомоги, надаються послуги в плановій госпіталізації, в транспортуванні хворих в інші клініки або медичні центри.
  • Фахівці платної швидкої допомоги можуть перебувати у хворого необмежену кількість часу або очікувати хворого біля лікарні, куди його доставили на прийом до лікаря.

В сучасний час з його стрімким ритмом життя термінова медична допомога може знадобитися в будь-який момент. Платна невідкладна допомога є запорукою збереження здоров’я і життя людей. Викликаючи платну швидку можна бути впевненим в кваліфікованій допомозі і швидкому транспортуванні.