Пластикові вікна: якому типу конструкції віддати перевагу?

Пластикові вікна стали невід’ємною частиною комфортного життя сучасних людей. Вони практично витіснили дерев’яні конструкції з ринку і замінили старі і вологі рами, що мають неприємний зовнішній вигляд і покриті шаром пилу. Сучасні металопластикові вироби відрізняються повною герметичністю, вражаючим терміном служби та стійкістю до будь-яких метеорологічних впливів. Однак, щоб вони дійсно не викликали ніяких нарікань, потрібно правильно вибрати пластикові вікна.

ustanovka_plast_okon00Сучасний асортимент пластикових вікон надзвичайно величезний, і серед такого різноманіття дуже легко загубитися. Головні критерії, на які слід звернути увагу в першу чергу – це зручність і комфорт експлуатації. Якщо встановити дуже якісні пластикові вікна, якими буде незручно користуватися, то їх експлуатації навряд чи задовольнить власників. Необхідно врахувати форму, тип конструкції та спосіб відкривання і так далі. Може здатися, що це всього лише дрібниці, але насправді це не відповідає дійсності.

До речі, переглянути асортимент якісних вікон ви можете на сайті perfect-okna.com.ua вже зараз!

У разі вибору вікон із замкнутим типом конструкції у вас не буде можливості відкривати їх для надходження повітря. В силу цього аспекту вони встановлюються вкрай рідко, навіть не зважаючи на те, що мають привабливу вартість порівняно з іншими.

Розсувний тип конструкції дозволяє відкривати вікна тоді, коли тільки заманеться. Однак потрібно розуміти, що в даному випадку рухливість стулок різко обмежена і не перевищує 45 градусів. Це відмінний вибір для приміщень, що мають обмежений віконний простір і потребують провітрювання. Їх вартість теж не висока, але вони не отримали велику популярність серед споживачів.

Найбільш затребуваними на даний момент є пластикові вікна з поворотними механізмами. Вони забезпечують повний приплив повітря з вулиці. Їх неймовірно зручно мити, а також вони надають доступ до внутрішніх стулок. Тим не менш, в даному випадку слід враховувати, що таким вікнам потрібно досить багато простору при відкриванні. Цей варіант не підійде для маленьких приміщень, де на рахунку кожен вільний метр. В такому випадку краще віддавати перевагу вікнам змішаного типу, що поєднують в собі всі достоїнства попередніх.