Планування відпочинку

Планування свого відпочинку — це, звичайно, справа відповідальна. Переплачувати за відпочинок, природно не хочеться, тим більше що в даний час його вартість і так не маленька. Багато туристів з метою економії намагаються заздалегідь бронювати путівки або, навпаки, намагаються купувати гарячі тури. Туристичні фірми, як правило, пропонують два варіанти, але реклами гарячих турів набагато більше, ніж раннього бронювання. Що ж таке раннє бронювання?

 

 

Отже, раннє бронювання — це зручний спосіб купити вигідну та хорошу путівку ще задовго до того, як відкриється туристичний сезон. У багатьох курортних готелях заздалегідь хочуть знати, скільки туристів у них буде влітку відпочивати, так що в цей час туроператорам і фірмам робляться пристойні знижки на бронь номерів.
1_53d26011502c753d2601150306

Турфірми найчастіше відкривають сезон на раннє бронювання після новорічних свят, ваша економія при цьому складе приблизно 20%. Наприклад, якщо ви хочете забронювати гарячий тур в Італію, то разом з бронью ви гарантовано отримаєте номер в готелі, якого може і не виявитися в розпал відпочинкового періоду; у вас точно буде авіаквиток в той час, коли всі місця вже будуть розкуплені; знижки на проживання, послуги, дорогу і відпочинок в цілому.

 

 

Ви можете скористатися послугою «гарячі тури», яка є сьогодні найпопулярнішою, можна добре заощадити на відпочинку, хоча при цьому спочатку він включає в себе невідомість і підвищену частку ризику.

 

 

Основна відмінність даної путівки від простої — термін вильоту. Компанії пропонують гарячі путівки за кілька днів до вильоту. У всьому іншому необхідно орієнтуватися на договір з фірмою, щоб потім не отримати низькопробний готель. У подібних турах зазвичай пропонується готель певної категорії (як правило, 3-х зірковий) і авіаквиток на літак.

 

 

Всі незручності, які пов’язані з терміновістю вильоту (збір речей, оформлення документів, владнання питань з роботодавцем), компенсуються економленням коштів. Ціна на таку поїздку становить зазвичай економію приблизно 20% від вартості звичайної путівки. Правда, іноді зустрічаються унікальні пропозиції, наприклад, ціни на гарячі тури на з 50% знижкою, хоча найчастіше це просто місця відмовників, які з різних причин не змогли поїхати саме в останні дні.

 

 

Такі поїздки підходять людям зі стійкою психікою, які готовідо різних несподіванок. Оскільки подібні тури іноді підносять вельми неприємні «сюрпризи». Наприклад, може бути зайнятий ваш готельний номер, чи не буде обіцяного сніданку або зручного пляжу.