Планування дитини: з чого почати?

Здоров’я, так і подальше життя маленької людини залежать від багатьох факторів, в тому числі, і від способу життя, який будуть вести батьки дитини ще до зачаття.

post-30599-2016-09-06-21-23-52-e1473175544716Планування вагітності

Згода має бути обопільною. Це аксіома, якою в жодному разі не слід нехтувати, адже небажана дитина – схожа на ізгоя. До того ж, лише бажана дитина отримає гідні умови для життя і розвитку, а також безкрає море любові і ласки.

Для початку, необхідно ввести абсолютне табу на шкідливі звички. Нікотин і алкоголь самим негативним чином впливають на плід. Сказати цигаркам «до побачення» повинні обоє батьків, так як якщо хтось один з них палить, то ймовірність настання вагітності знижується наполовину.

Алкоголь – річ взагалі неприпустима, бо навіть кухлик пива може завдати серйозної шкоди здоров’ю дитини, плюс до всього, шанси, що у неї буде якась вроджена патологія, в цьому випадку, істотно збільшуються. Майбутні батьки повинні знати, що навіть незначний вміст алкоголю в крові знижує активність сперматозоїдів приблизно на третину, що явно не сприяє настанню довгоочікуваної вагітності.

Рекомендується також звернути увагу на раціон харчування пари. Зрозуміло, що слід вживати продукти, багаті корисними речовинами, а все солоне, копчене, жирне і солодке користі явно не принесе.

Хлопчик чи дівчинка?

Визначити стать майбутньої дитини можна кількома способами:

 

 

  • По овуляції. В основі методу – відмінність сперматозоїдів. Яйцеклітина, запліднена більш рухливим сперматозоїдом, що несе Y-хромосому – це гарантія того, що народиться хлопчик. Але якщо запліднює яйцеклітину носій більш життєздатної Х-хромосоми, то слід очікувати дівчинку.
  • Оновлення крові. У жінки така подія трапляється кожні три роки, а у чоловіка – чотири. Для визначення статі дитини необхідно поділити вік жінки три, а чоловіка – на чотири. Здійснювати ці нехитрі математичні дії потрібно перед статевим актом. І в кого з них кров «свіжа», за тим і слід визначати стать. Хоча, подібна методика не має під собою наукового підґрунтя.
  • Японська методика. Стать дитини можна вирахувати, якщо взяти до уваги дати народження майбутніх батьків. Правда, для цих цілей буде потрібною спеціальна таблиця. При бажанні, її легко можна відшукати на відповідному ресурсі.