Планування дитини – в очікуванні малюка

Материнство відповідальний крок для жінки. Багато сімейних пар планують появу на світ малюка, що сприятливо позначається на протіканні вагітності в цілому.

shutterstock_47987182(3)Підготовка до зачаття

Уява малює майбутнім батькам картини, як вони будуть виховувати свого малюка. Буває так, що сімейна пара, звичайно ж, рада і сину і доньці, але чекає народження саме хлопчика. Або навпаки дівчинки схожої на маму. У такому випадку може допомогти визначення статі дитини за віком батьків. Даний метод найбільш популярний на сьогоднішній день. За основу береться період оновлення крові у кожного з батьків. У представниць прекрасної статі воно проходить раз у три роки, у чоловіків раз в чотири роки. Приміром, якщо на момент зачаття кров батька була «свіжою» – народиться хлопчик, якщо кров «свіжа» у мами, відповідно народиться дівчинка.

 
Планування вагітності говорить про серйозність намірів подружжя, а отже, поза всяким сумнівом, майбутні батьки, поставляться до цього питання з усією відповідальністю.

Для початку жінці належить пройти медичне обстеження на предмет виявлення прихованих інфекцій і захворювань хронічного характеру. Це необхідно, щоб не піддавати ризику плід. Пара повинна дотримуватися здорового способу життя і ніяких стресів, тільки позитивні емоції.

Важливість вітамінів

Коли медичне обстеження позаду і за всіма показниками немає ніяких перешкод для зачаття, слід уникати прийому лікарських препаратів. Вони, в більшості своїй негативно позначаються на розвитку плоду. Всі медикаменти у випадку можливої вагітності, якщо жінка захворіла, повинні бути строго узгоджені з лікарем.

Прийом вітамінів за півроку до зачаття піде тільки на користь. Бувають випадки, коли жінці не відразу вдається завагітніти, хоча всі показники в нормі. А виною всьому є нестача мінералів та вітамінів. Фахівці рекомендують вводити в організм фолієву кислоту. Вона міститься у багатьох багатокомпонентних вітамінних препаратах. Їх можна і потрібно вживати не тільки в період планування малюка, але і коли матуся виношує і годує його грудьми.

Харчування

Жінці просто необхідно не перекушувати на бігу, а повноцінно харчуватися. Мова не йде про подвоєння порцій одразу. Ми часто чуємо фразу «треба їсти за двох» це не зовсім вірне формулювання. Їсти жінка повинна для двох, а це не одне і те ж. Необхідно подбати про різноманітність раціону, в якому неодмінно повинні бути овочі та фрукти. І на період вагітності треба забути про дієти. Так чи інакше, це стрес для організму, він взагалі строго протипоказаний організму, а зараз тим більше.