Плач дитини: як заспокоїти дитину?

Дитина плаче, тому що має якусь потребу. У неї немає іншого варіанту, поки вона не навчилася розмовляти. Тому не панікуйте, а просто спробуйте вгадати, що вона має на увазі. У перші дні життя найбільш поширена причина плачу — голод.

g_475ad9bd50ff33167fc77fdf435b2627_standart_2_478x500Просто дайте дитині груди або пляшечку, вона насититься і засне. Важливо досліджувати різні способи, щоб заспокоїти дитину, що плаче.

Шанси на швидке заспокоювання дитини виростуть, коли ви зрозумієте, чому вона плаче. Причини плачу дитини можуть бути дуже різними. Коли мама виписується з пологового будинку і загортає дитини в конверт або ковдру, то дитині повинно бути зручним. В іншому випадку, дитина може плакати в тому числі яерез подразнення. Кілька місяців дитина може плакати через кольки або перші зуби. Якщо крик пронизливий, дуже інтенсивний і погіршується, коли ви тримаєте дитину, то треба швидше звернутися до лікаря. Можна турбуватися, коли дитина плаче, важко дихає і виглядає хворою. В інших випадках, можна її заспокоїти. Але потрібно знайти найкращий і перевірений варіант у вашому випадку. Важливо реагувати без зволікань: діти, чиї батьки приділяють їм багато уваги, швидше розвиваються.

Можна вийняти дитину з ліжечка і обійняти. Завдяки обіймам дитина відчуватиме себе в безпеці. Качайте дитину на руках, в ліжечку або у колясці. Гойдалка заспокоює дитини, тому що цей рух добре відомий їй з тих днів, коли вона була в животі. Залучайте іграшки — музичну шкатулку або брязкальця. Зацікавлюйте дитину, навіть якщо вона поки не може гратися ними. Акуратно погладжуйте обличчя, починаючи від лоба, повік і до щоки. Це змушує дитину інстинктивно закрити очі. Може бути, вона засне, якщо втомилася. Робіть легкі кругові рухи рук, щоб стимулювати виділення ендорфінів, які знижують стрес. Ви також можете помістити дитини на ліжко і поплескувати по спині абопо  животі. Покладіть дитину на животик, щоб вона могла подивитися на світ з іншого ракурсу.

Загорніть дитину в легку ковдру. Багато немовлят часто стурбовані рухом своїх рука і ніг, і ковдра, в якій вони майже не можуть рухатися, нагадує їм про безпечну утробу матері. Носіть дитини в слінгу на грудях. Це має відразу три переваги: перший — слінг має той же ефект, що і плед, другий — обійми, третій — качалка в спальному мішку. Дайте дитині соску. Можливо, причина плачу в незадоволенні потреби щось смоктати. Купання, як правило, робить дитину щасливою. Може бути, вода розслабить дитину і цього буде достатньо, щоб вона заспокоїлася? Виходьте на прогулянку, коли це можливо. Поїздка в колясці зазвичай заспокоює дитину.