Пивна дієта для схуднення

Для когось це здасться дивним, як пиво може рятувати від зайвої ваги? Пивна дієта для схуднення досить непогана альтернатива іншим дієтам. Особливою популярністю вона користується у любителів цього напою. У пива як не дивно є свої плюси і мінуси. У спеку пиво прекрасно втамовує спрагу і стимулює травлення, що може спричинити за собою переїдання. А це як ви розумієте не надто хороший чинник, тому не варто зловживати улюбленим пінним напоєм.

Pivnaya-dieta2У пиві також міститься етиловий спирт, і надмірне вживання може завдати шкоди ниркам і печінці. Але давайте поговоримо і про плюси хмільного напою. Хміль є основною складовою пива і антиоксиданти, які входять до його складу сприяють зниженню холестерину в крові, а відповідно зменшенню ризику захворювань серцево — судинної системи. Також хміль впливає на процеси старіння організму. Щоб не нашкодити, пиво повинне бути живим і безалкогольним.

Перейдемо до самої дієті. Пивна дієта для схуднення триває не менше двох тижнів і дозволяє скинути 5-6 кілограм зайвої ваги. На час дієти зі свого раціону обов’язково варто виключити сіль і цукор. Повторити таку дієту можна не раніше ніж через півроку.

Пивна дієта для схуднення заснована на такому явищі як «розігрів». Тобто, організм змушений витрачати велику кількість енергії для розігріву дуже холодного пива, тим самим втрачати кілокалорії, що і дозволяє позбуватися від зайвих кілограмів.

Меню пивної дієти. Кожен день п’ємо дуже холодне пиво, за винятком сьомого і чотирнадцятого дня дієти, в ці дні п’ємо тільки воду. Випивати пива потрібно від одного, до півтора літрів. При цьому в їжу вживати такі продукти:

Понеділок: гречана каша, на воді без солі і масла — 100грам.

Вівторок: м’ясо індички або курки у відварному вигляді не більше — 100 грам.

Середа: можна яловичину, індичку або курку, у відварному вигляді -100 грам.

Четвер: відварна риба, бажано нежирних сортів — 100 грам.

П’ятниця: овочі та фрукти, які містять крохмаль.

Субота: п’ємо пиво і нічого більше.

Неділя: негазована мінеральна вода і нічого більше.

Варто сказати, що пивна дієта заборонена при будь-яких захворюваннях хронічного типу. Під час лікарської терапії, при лікуванні від алкогольної залежності і під час вагітності та годування груддю.