Питна дієта

Питна дієта — страх і жах всіх тих, що худнуть, але і до неї рано чи пізно доведеться прийти. Сенс її полягає в як не дивно в заміні твердої їжі на м’яку. Багато жінок переходять на неї різко, також різко з неї йдуть, і потім дивуються новим кілограмам.

pitevaya-dieta-menyu-na-nedelyu-i-rezultatyПеред тим як перейти на питну дієту, необхідно усвідомити дуже страшний факт — вона надовго, і весь процес триватиме кілька місяців. Тому, якщо ви не готові, то краще не починати, неправильна підготовка та невірне повернення до звичного раціону в кращому випадку призведе до набору зайвої ваги, а ось в гіршому до гормональних проблем і виразок. Погодьтеся, неприємно?

Для того ж щоб спокійно пережити процес схуднення, уважно вивчіть план і навіть роздрукуйте, щоб не заплутатися.

Перший тиждень: найпростіший, можна їсти все що завгодно і скільки завгодно.

Другий тиждень: відмова від соусів і приправ, повільний, але вірний перехід до дієти.

Третій тиждень: перехід на м’яку їжу, зазвичай обмежується забороною на червоне і біле м’ясо.

Четвертий тиждень: вся ваша їжа в цей час позбавлена смаку, жиру і особливо високої калорійності, це каші, овочі, фрукти.

П’ятий тиждень: власне сама питна дієта. При цьому, деякі ресурси рекомендують пити лише воду і сік, так робити не можна. Можна робити навіть протеїнові калорійні коктейлі, головне не навантажувати шлунок.

Після закінчення п’ятого тижня, потрібно прожити ще чотири тижні в зворотному порядку насичуючи раціон. Якщо у вас шлунок став переносити їжу незвичним чином, значить м’ясо варто вводити в саму останню чергу.

Така дієта принципово цікава тим, що не просто змушує організм працювати на спалювання підшкірних жирів активніше, а тим, що звужує шлунок до неймовірно маленьких розмірів, тим самим роблячи внесок у майбутнє. З цим моментом пов’язаний поступовий вихід з дієти, бо різко наїдатися після питної дієти — не можна, та й потім ви будете відчувати насичення з дуже маленької кількості їжі.