Пишні весільні сукні

Торгові точки з продажу товарів для весільних церемоній пропонують своїм покупцям величезний вибір весільних суконь. Сучасні модельєри розробляють безліч фасонів весільного одягу. Кожна наречена може підібрати собі ту сукню, яка стане втіленням її мрії.

22711.650x650.1493735803 (1)Найтрадиційнішим весільним вбранням вважається пишна весільна сукня. Саме їй віддають перевагу сучасні наречені. Саме в ній вони хочуть відзначити своє одруження і увійти в нове і щасливе подружнє життя.

Пишна спідниця сукні робить наречену схожою на казкову принцесу, а відкритий класичний ліф підкреслює молодість, красу і граціозність дівчини.

Для пишності спідниці модельєри пропонують використовувати криноліни або під’юбник, які одягають на кільця. Спочатку здається, що йти в сукні, що має таку складну конструкцію, буде дуже незручно і складно. Але це зовсім не так. Як показала практика — це не тільки вишукане, але і комфортне вбрання. Спідниця рухається вільно і зовсім не заважає ходьбі. Вона начебто говорить про легкість і граціозність ходи дівчини. Її юність і красу.

Таке вбрання здатне не тільки підкреслити чудову фігуру нареченої, але і завуалювати недоліки. Якщо такі є. Адже пишна сукня від Виктория Спирина робить жіночу фігуру пропорційно врівноваженою. Під пишною спідницею не будуть бачити повні стегна і ноги. У той же час буде підкреслена талія і гарні груди.

У пишній сукні добре виглядають високі дівчата. Підійде воно і нареченим, які мають середній зріст. А ось низькорослим представницям прекрасної статі модельєри не рекомендують таку сукню, так як в ній вони будуть виглядати ще меншими.

Для оздоблення спідниці можна використовувати волани, стрічки і банти. Добре виглядає сукня, в якій спідниця декорована складками. Оздобленню ліфа приділяють особливу увагу. Він повинен бути розкішним і вишуканим. Для оздоблення використовують бісер, стрази, мереживо. Дуже красиво виглядає вишивка.

Що стосується зачіски, то тут справа смаку. Добре виглядають як високі зачіски, так і спадаючі локони. На шиї бажано мати прикрасу. Вона повинна бути витонченою і скромною. Але при наявності гарних сережок цей аксесуар зовсім необов’язковий.

Наявність класичного букета в руках нареченої ще більше підкреслить урочистість цієї знаменної для молодят події.