Пишна мода

Виглядати красиво і елегантно завжди хоче кожна жінка. І якщо вона має відчуття смаку, то фігура абсолютно не має значення. Багато повних жінок і дівчат соромляться свого зовнішнього вигляду. І абсолютно даремно, адже прийняття себе такою, яка ти є, перше і основне правило любові оточуючих.

22848-5354Уже давно багато іменитих дизайнерів шиють окремі лінійки своєї продукції для пишних жінок. Наприклад, на тому ж корпоративі або святковій вечері варто виглядати урочисто. Тому сукні для повних, це аж ніяк не гротескно, це звичайний порядок речей, до яких звик весь цивілізований світ.

Фасони підбираються не тільки для перемикання уваги з пишних стегон на граціозну шию, але і для додання жіночності і загальної цілісної картини краси представниці жіночої статі. Тут особливу увагу слід приділити вибору кольору і тканини. Чим більш насиченим і темним буде колір сукні, тим елегантнішою в ній буде здаватися її власниця.

Білий автоматично є табу, так як він повнить. Відтінки бордового, чорного, насичений сапфіровий  і смарагдовий кольори — ось головні прихильники пишних форм. Що ж стосується тканини, то відмінними варіантами стануть як важкий атлас, так і ніжний шифон або ж шовк.

Багато що залежить і від росту, адже жіночий одяг великих розмірів повинен підбиратися з урахуванням всіх параметрів. Наприклад, для невисокої жінки довга сукня стане однозначним програшем. Вона підкреслить і пишну фігуру, і маленький ріст. А ось для довгоногої представниці слабкої статі такий варіант може стати ідеальним.

Приховати недоліки лінії талії можуть сукні у грецькому стилі. Красива тасьма під груди в поєднанні з яскравим декольте підкреслить переваги, а хвилясті вниз оборки або ж клини візуально приберуть всі проблемні місця. До такої сукні необхідно підібрати і накидку або ж болеро, адже фасон припускає оголені плечі та руки.

Збираючись на представницьку вечерю, варто пам’ятати і про прикраси. Якщо сама сукня вже і так досить насичена грою кольорів і тканин, то варто вибрати комплект прикрас, в якому не використовуються великі елементи. Сережки-гвоздики в поєднанні з маленьким блискучим кулоном на короткому ланцюжку стануть найвірнішим рішенням.