Пилососи Karcher: вивчаємо асортимент

Прибирання — неминучий і трудомісткий процес. Оптимізувати його дозволяє хороший пилосос. Виробники випускають обладнання для промислового і побутового використання. Різноманітність моделей дозволяє кожному підібрати оптимальний варіант за ціною, потужністю, принципом роботи.

1461222264_pylesosy-karcher-promyshlennye-pyle_8Переваги пилососів Karcher

Компанія відома своїми професійними пилососами. Саме її техніка зазвичай використовується великими клінінговими компаніями. Випускає бренд не тільки промислове обладнання. В каталозі компанії можна знайти великий вибір порохотягів для побутового використання.

Устаткування ефективно справляється зі своїми завданнями. Пилососи Karcher допомагають швидко позбутися від пилу і бруду. Вони розраховані на інтенсивне використання.

Компанія постійно впроваджує нові технології. Саме вона першою випустила пилосос високого тиску для миття гарячою водою.

Значний асортимент пилососів Karcher

Виробник пропонує різні варіанти обладнання. У продажу можна знайти техніку, яка відрізняється за принципом роботи:

 

  • Моделі для сухого прибирання. Призначені для килимів, меблів, підлогових покриттів. Коштують недорого, відрізняються простою конструкцією.
  • Миючі пилососи. Більш функціональний варіант. Спрощують миття підлог, очищають оббивку та інший текстиль від плям і волосся. Можуть використовуватися для очищення повітря від пилу.

Пилососи відрізняються за конструкцією і призначенням. Виробник пропонує:

 

  • Вертикальні моделі. Дані пилососи призначені для прибирання у невеликих приміщеннях. Як правило, відносяться до квартирного варіанту. Привертає увагу така техніка не тільки своєю компактністю. У неї низький рівень шуму, хороша автономність.
  • Ручні гаджети. Компактне допоміжне обладнання для обробки важкодоступних місць. Такий гаджет можна використовувати, щоб очистити щілини, простір під меблями, плінтуси, дверні прорізи. Нерідко їх купують автовласники для чищення салону. Працює таке обладнання на акумуляторах.
  • Пилососи для миття вікон. Компактне і легке рішення. Насадки дозволяють акуратно обробити скляні або дзеркальні поверхні. Техніка усуває не тільки пил, але і розводи. Застосовувати миючі засоби не потрібно.
  • Електричні віники. Оснащуються циліндричною щіткою. Підходять для швидкого прибирання крупного сміття.