Пілінг тіла: домашні рецепти краси

Пілінг тіла приємне доповнення до догляду за шкірою. Пілінг допомагає видалити відмерлі клітини шкіри з поверхні тіла. В результаті шкіра більш гладка, м’яка і здорова на вигляд. Переваг цієї процедури багато, але найбільш важливо, що вона дозволяє іншим косметичним продуктам для тіла працювати більш ефективно.
123456789123456789

Наприклад, після скрабування, зволожуючі засоби більш глибоко проникають у шкіру і діють з глибини для здоров’я шкіри.

 

Як приготувати скраб для пілінгу тіла?

 

Пілінг тіла складається з трьох основних компонентів:

1. Абразивні інгредієнти — сіль, білий цукор, кава, перемелені горіхи. Вони допоможуть очистити шкіру від мертвих клітин.

2. Живильні олії — мигдальна олія, олія виноградних кісточок, і поживна олія жожоба або олія ші (каріте). Попередній пілінг допомагає вже цим інгредієнтам проникати в шкіру, щоб працювати більш ефективно, а також живити і зволожувати верхній шар шкіри.

3. Ефірні олії — лаванди, апельсина, грейпфрута або ялівцю. Ці інгредієнти допомагають підлікувати висипання або роздратування з допомогою аромату і цілющих властивостей.

 

Пілінг для тіла з морською сіллю:

— 2 великі ложки морської солі;

— 3 великі ложки тертого імбиру (має зігріваючий ефект і покращує кровообіг);

— дрібно натерта цедра 1 лимона;

— 6 нарізаних скибочок огірка (додадуть охолоджуючий ефект);

— 15 мл мигдальної олії.

Приготуйте скраб для тіла шляхом змішування інгредієнтів до однорідної маси, для цієї мети можна використовувати кухонний комбайн. Застосовуйте на нерівних ділянках тіла, наприклад, для антицелюлітного масажу.

 

Пілінг для тіла із зеленим чаєм:

— 2 великі ложки зеленого листового чаю;

— 1 велика ложка коричневого рису;

— 15 мл мигдальної олії.

Змішайте інгредієнти в неметалевій ємності за допомогою дерев’яної ложки, і використовуйте на більш тонких областях тіла (шиї, грудях).

 

Пілінг для тіла з коричневим цукром:

— 480 г коричневого цукру;

— 150 мл олії виноградних кісточок;

— 90 мл мигдальної олії;

— 25 крапель ефірної олії троянди;

— 13 крапель сандалової олії;

— 15 крапель ефірної олії апельсина;

— 15 крапель ефірної олії іланг-ілангу;

— 7 крапель ефірної олії пачулі.

У великій каструлі змішайте коричневий цукор з олією виноградних кісточок і мигдальною олією, а потім додайте всі ефірні олії. Закрийте банку і енергійно збовтайте, щоб добре перемішати всі інгредієнти. Застосовуйте в душі на все тіло перед тим, як збираєтеся використовувати якийсь косметичний засіб. Нанесіть скраб на зволожену шкіру, роблячи масаж круговими рухами, без тиску. Потім змийте скраб як зазвичай теплою водою, висушіть шкіру і нанесіть зволожуючий засіб для тіла. Цей рецепт пілінгу підходить для чутливої шкіри.

Після цієї домашньої процедури шкіра стане оксамитовою, м’якою і гладкою.