Пілінг гліколевою кислотою

Унікальність процедури полягає в тому, що пілінг гліколевою кислотою є поверхневим, що робить його досить ефективним і безпечним. Процедуру повинен проводити фахівець. Як би дивно це не звучало, але пілінг гліколевою кислотою починається ще задовго до проведення самої процедури в салоні. Справа в тому, що за два тижні до призначеної процедури, косметолог повинен призначити засоби, які поступово готують шкіру до впливу такого пілінгу. Такими засобами можуть бути лосьйони, гелі, креми, сироватки в яких міститься в невеликій кількості гліколева кислота. Щоденне їхнє використання сприяє звиканню шкіри, що робить саму процедуру менш стресовою.

glikolevyj-piling-v-domashnix-usloviyax-3Перед проведенням процедури пілінгу, потрібно ретельно очистити шкіру за допомогою гелю. До складу, якого входить гліколева кислота, це забезпечить проникнення кислоти більш рівномірно під час процедури пілінгу.

Потім наноситься пілінг з гліколевою кислотою спеціальною лопаткою або пензликом, рівномірно розподіляється по ділянках, на які направлено вплив. У цей час пацієнт може відчувати легке пощипування та поколювання. Час процедури має суворо дотримуватися, щоб уникнути опіків шкіри.

Пілінг гліколевою кислотою передбачає етап нейтралізації. Спеціальним нейтралізующим засобом видаляють залишки кислоти з шкіри і промивають шкіру прохолодною водою. Після чого потрібно обробити шкіру спеціальною сироваткою, до складу якої входить гіалуронова кислота, яка сприяє швидкому відновленню епідермісу. Потім на шкіру необхідно нанести заспокійливу маску не менше ніж на десять хвилин. По закінченню часу маску видалити за допомогою ватних тампонів і холодної води. І на завершення нанести крем, який надасть протизапальну і заспокійливу дію. Не варто забувати прості правила: засмагати до і після процедури строго заборонено. Так само не варто проводити процедуру пілінгу частіше ніж один раз на шість тижнів. І обов’язково слід проконсультуватися з фахівцем з приводу протипоказань так, як такі є! Пілінг гліколевою кислотою відмінний спосіб боротьби із старінням шкіри, зайвим виділенням шкірного сала та із стресами.