Пігментних плям немає!

Чиста шкіра, рівний тон і відсутність пігментних плям — яскравий показник здоров’я жінки. Колір нашої шкіри визначає пігмент меланін, концентрація якого залежить від расових і національних особливостей кожного з нас. Простіше кажучи, наявність ластовиння закладена в генетичному коді. Але як бути, якщо ці нешкідливі милі плями отруюють життя?

00000004129-filename-00001-normalЯкщо ви володарка світлого або рудого волосся, а очі ваші глибокого блакитного відтінку, то читайте тут між рядків — вашими вірними супутниками на протязі життя буду веснянки. І якщо ви твердо вирішили позбутися від цих пігментних плям, вивчіть інформацію нижче.

На початку визначимося будите ви вдаватися до послуг косметолога чи звернетеся до старих добрих бабусиних рецептів. У першому випадку, фахівці вдадуться до багатьох процедур, що включають в себе складні компоненти: використання УФ променів, хімічні пілінги або лазерне шліфування шкіри. Який варіант підійде вашій шкірі, фахівець вирішить лише після консультації.

Якщо ви вирішили впоратися своїми силами, відзначимо: існує два основних способи освітлення шкіри — за допомогою косметичних засобів, які можна придбати в магазинах або скористатися природними компонентами, що містять необхідні кислоти.

У першому випадку, вибір косметичних засобів залежить від ваших потреб і фінансових можливостей.

З другим пунктом простіше: прекрасно пригнічує вироблення меланіну так званий арбутин, який міститься в листі всім відомої мучниці. Отже, маски на основі цієї рослини можуть дати потрібний ефект. Солодка і деревій багаті флавоноїдами, які гальмують вироблення меланіну, тим самим зменшуючи кількість пігментних плям і веснянок. Лимон, огірок і петрушка містять в своєму складі органічні кислоти і аскорбінову кислоту, які також відбілюють шкіру.

Вибирати вам.