Підводні камені ранніх термінів вагітності

Вагітність не тільки щасливий період в житті будь — якої жінки, але і відповідальний, адже стежити потрібно не тільки за своїм здоров’ям, але і за здоров’ям майбутнього малюка. З чим тільки не стикаються майбутні мами в цей час, особливо на ранніх термінах.

 

 

Стежити за станом свого здоров’я в період вагітності дуже важливо. Найменший промах може обернутися неприємностями, з якими не так — то легко впоратися, адже багато препаратів протипоказані майбутнім мамам. Особливу роль відіграють імунітет і правильна гігієна.

 

 

Обережною потрібно бути у всьому. Погано вимите яблуко може викликати пронос при вагітності на ранніх термінах, а це вельми небезпечно. При діареї організм втрачає багато води і корисні мікроелементи, які необхідні для правильного розвитку вашого майбутнього малюка. Крім цього, часті скорочення стінок кишечника можуть привести матку в тонус, що, в свою чергу часто провокує викидень. Моя порада дуже проста: ретельно мийте не тільки продукти, а й руки, тим самим ви уникнете непотрібних проблем з шлунково — кишковим трактом.

 

 

Якщо діарея і зустрічається у вагітних досить часто, але вона явно не займає першого місця в рейтингу неприємностей. Токсикоз мучить куди більшу кількість майбутніх мам. Неприємні відчуття можуть викликати навіть звичні продукти і запахи, а також багатьох мучить нудота після прийому їжі. Основними причинами вважається перебудова гормонального фону, хоча стан нудоти може бути пов’язаним і з неправильною роботою деяких органів, наприклад печінки, яка відповідає за інтоксикацію всього організму.

 

 

© Copyright 2010 CorbisCorporation

Легкі стадії токсикозу практично не лікують лікарськими препаратами, намагаючись полегшити стан вагітної збалансованою дієтою і частими перекусами, що допомагає впоратися з нудотою. При ускладненнях можливе зневоднення організму і наступ авітамінозу, тоді фахівці найчастіше госпіталізовують майбутню маму.

 

 

Повертаючись до розмови про печінку, зауважу, що в період виношування майбутньої дитини їй доводиться працювати інтенсивніше, адже плід згодом теж виділяє продукти життєдіяльності. Для підтримки здоров’я цього органу лікарі часто рекомендують приймати спеціальні препарати.

 

 

Неприємності під час вагітності трапляються практично у всіх. Не соромтеся обговорювати всі хвилюючі питання з лікарем, і тоді все налагодиться, а новий стан буде приносити тільки позитивні емоції.