Підводка для губ: як правильно її наносити? Частина 1

Деякі звички нанесення макіяжу губ дуже важко викорінити, зокрема різницю між кольором очей і помади стилісти зуміли ліквідувати, а ось фарбування контуру губ за допомогою підводки — поки що ще ні. Розглянемо спочатку, навіщо взагалі потрібна підводка і як її використовувати.

 

nanesenie-pomadyПідводка для губ потрібна в двох випадках і вона повинна мати дві функціональні ролі:

 

 

  • окреслення контуру губ.
  • підтримка губної помади. Підводка є бар’єром, який не дозволяє помаді проникнути в мікротріщини під і над губами і розтектися.

Правильне нанесення підводки може бути різним. Це може бути прокреслення місць, де взагалі відсутній природний бар’єр і пігментація, часто такий дефект можна зустріти ближче до куточків губ. У такому разі підводка повністю покривається помадою і колір підводки повинен бути таким же, як і природний колір губ. Зверху ж йде легкий обрис форми губ в цілому.

При окресленні форми губ не можна проводити гіперчіткі лінії і залишаючи все як є наносити губну помаду. Необхідно розтушувати отримані лінії до середини губ, таким чином, щоб обрис піддавалося ідентифікації, але не було єдиної чіткої лінії.